Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasažierus gaida pārmaiņas 2

Kustības grafiks un biļetes cena martā mainīsies, Vērgales un Pāvilostas virzienā braucošos mikroautobusu pasažierus informē amatpersonas. Noteikumi par izkāpšanu tikai pieturās gan joprojām kā "akmenī iecirsti", pirmdien vēsta "Kursas Laiks".

Kopš brīža, kad mikroautobusu satiksmi novados pārņēma AS "Liepājas autobusu parks" (LAP), izmaiņas jau notikušas Nīcas un Priekules virzienā. Pārņemšana noslēgsies ar reisu sakārtošanu uz Vērgali un Pāvilostu, solīja amatpersonas. "Ir pārskatīts gan kursēšanas laiks, gan tarifa pieturas," stāsta Kurzemes plānošanas reģiona Sabiedriskā transporta komisijas loceklis Andrejs Radzevičs.

Šajā virzienā būs vairākas jaunas tarifa pieturas un līdz ar to mainīsies biļešu cena, informē Kurzemes plānošanas reģiona Sabiedriskā transporta nodaļas maršrutu tīkla plānotājs Indulis Ozoliņš.

Tarifa pieturas (vietas, kur mainās cena), līdzās jau esošajām būs arī, piemēram, "Gūžas", "Kalnmalas", "Aptieka", "Mežvidi", "Mežaine", "Sakas stacija", "Darbnīcas". Tarifa pietura būs "Kapsēdes skola", nevis "Kapsēde", kā LAP mikroautobusu shēmā bijis šos divus mēnešus. Abas pieturas atrodas vien aptuveni puskilometra attālumā, un mikroautobusu šoferi, vedot uz Liepāju, tajās iekasēja vienādu summu – 70 santīmus. Februāra vidū pasažieri, kuri iekāpa pieturā "Kapsēdes skola", piedzīvoja šoku, jo no viņiem tika prasīts viens lats. Šī apstāšanās vieta atrodas tarifa pieturas "Medze" zonā, tāpēc šāda cena, skaidroja šoferis. To, ka viņam taisnība, apliecināja LAP Pasažieru pārvadājumu daļas vadītāja Ilze Kržanoviča.

Kustības grafiku uz Vērgali un Pāvilostu LAP publicēs laikrakstos un mājaslapā www.aslap.lv, tiem jābūt arī visās pieturās. Jaunā kārtība stāsies spēkā ar 1. vai 4. martu – datumu šonedēļ precizēs.

Plašāk 25. februāra "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Pāvilostas novadā