Pārtrauc meklēt jūrā pie Pāvilostas pazudušo zēnu 1

Glābšanas dienesti šodien pārtraukuši meklēt 25.jūnijā jūrā pie Pāvilostas pazudušo zēnu.

Kā aģentūru LETA informēja Krasta apsardzes dienesta preses virsniece Liene Ulbina, trīs dienu garumā tika veikti zēna meklēšanas darbi, taču bez rezultātiem.

Iesaistot Krasta apsardzes kuģi "Saule", Jūras spēku meklēšanas un glābšanas mobilo vienību un Gaisa spēku helikopteru, tika pārmeklēts negadījuma rajons jūrā, ostas akvatorija un piekraste. Savukārt Jūras spēku ūdenslīdēji šorīt īsi pēc plkst.10 beidza Pāvilostas molu un ūdens akvatorijas apsekošanu, bet pazudušā zēna meklēšana beigusies bez rezultātiem.

Kā aģentūru LETA informēja Sakas novada domē, Pāvilostas pludmalē nav organizēts speciāls glābšanas dienests, - atpūtniekiem, kā arī aktīvo ūdens sporta veidu cienītājiem par savu drošību jārūpējas un jāatbild pašiem.

Pāvilostas jūrmalā nav arī izvietotas brīdinājuma zīmes, ka jūras dibens jau dažus metrus no krasta ir nelīdzens un bedrains, kas, kā arī jūras viļņošanās un straumes varēja būt galvenais cēlonis nelaimes gadījumam, kad 25.jūnijā jūrā pie Pāvilostas peldoties pazuda 12 gadus vecs zēns.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Pāvilostas novadā