(papildināta) Pie Pāvilostas noslīkst makšķernieks

(papildināts ar policijas sniegto informāciju) Ceturtdien, 11. novembrī, 40 minūtes pēc pusnakts glābēji saņēmuši ziņu, ka jūrā ieskalots vīrietis un pazudis. Nelaime notikusi netālu no Akmensraga Pāvilostas novadā.

"Kad tika saņemts izsaukums, ziņojām arī Krasta apsardzei, izbrauca glābēji. Krasta apsardze meklēja no jūras, glābēji apsekoja piekrasti. Cik nu varēja, rādīja arī gaismu no krasta," stāsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas 1. daļas komandieris Romāns Andrijausks.

Apsekojot piekrasti, pulksten 1.55 glābēji atraduši noslīkušo – 1977. gadā dzimušu vīrieti – izskalotu krastā.

Aculiecinieks bija redzējis, ka Akmeņraga bākas rajonā ar vilni jūrā ierauti divi makšķernieki. Viens no viņiem pats izglābās, bet otrs pazuda zem ūdens, informē Krasta apsardzes dienestā.

Krasta apsardzes dienestā norāda, ka Akmeņraga bākas rajonu raksturo straumju īpatnības, kas cilvēka dzīvībai var izrādīties bīstamas.

Nelaime notikusi pie Pāvilostas, apmēram piecus kilometrus uz Liepājas pusi. Makšķernieks bijis iebridis jūrā. Mirstīgās atliekas nodotas Valsts policijas darbiniekiem, kas uzsākusi izmeklēšanu. Noslīkušajam deklarētā dzīvesvieta bijusi Aizpute, uzzināja portāls.

Pēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta datiem, šogad noslīkuši 138 cilvēki.

Pievieno komentāru

Pāvilostā