Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

(papildināta) Nīcā un Pāvilostā iesniedz sarakstus pašvaldību vēlēšanām 2

PAPILDINĀTA. "Nīcas novada vizuālais tēls ir labs, bet saimnieciskā darbība pieklibo," vienu no iemesliem, kāpēc Nīcas novadā desmit dienu laikā radās otrs deputātu kandidātu saraksts pašvaldību vēlēšanām, nosauc Renārs Latvens, kurš startē ar pirmo numuru.

Nīcas novada potenciālajiem deputātu kandidātiem tika dotas papildu desmit dienas, lai pieteiktos vēlēšanām. Līdz 22. aprīlim Nīcas novadā vēlēšanām bija iesniegts tikai viens sarakts, kura priekšgalā ir pašreizējais novada vadītājs Agris Petermanis. 2. maijā savu sarakstu iesniedza partija "Vienotība" ar 11 kandidātiem.

"Partijā esmu desmito dienu. Vairumam no mums nav nekādas politiskās pieredzes," atklāts ir R. Latvens. Partija "Vienotība" izvēlēta, jo idejiski atbilst plāniem un tuvāki domubiedri bijuši saistīti ar šo partiju. Otrais numurs sarakstā ir Aijai Robežniecei – "Vienotības" Liepājas nodaļas Nīcas novada koordinatorei. Viņas darba vieta ir SIA Aviosabiedrība "Liepāja", kur A. Robežniece ir grāmatvede. Ar trešo numuru vēlēšanās startē Raimonda Ābelīte, SIA "Remedine" biroja vadītāja. Ceturtā ir pašnodarbinātā Ingrīda Dima. SIA "GR Grupa" valdes priekšsēdētājs Ģirts Ronis "Vienotības" sarakstā ir piektais. ZS "Kursa" īpašnieks Jānis Blindže startē ar sesto numuru.

Nākamā ir Inga Tapiņa, kura strādā par kosmētiķi kā individuālā komersante. Astotais sarakstā ir Viktors Sūriņš, kurš stādā par atslēdznieku SIA "Grobiņas SPMK". Devītais ir pensionārs Jānis Berķis. SIA "Zunds" direktors Ritvars Zunds vēlēšanās startē ar desmito numuru, bet sarakstu noslēdz Aivars Baltais – SIA "Arsa-1" valdes priekšsēdētājs.

Zināms, ka otrs saraksts iesniegts arī Pāvilostā, bet 2. maija vakarā tur vēl izvērtē saraksta atbilstību prasībām. Tā nosaukums ir "Vienoti novada attīstībai".

3. maijā CVK mājaslapā publicēti jaunie saraksti gan Nīcā, gan Pāvilostā. "Vienoti novada attīstībai" sarakstā ir Ēriks Erleckis, Arta Bunka, Nauris Vītols, Mārtiņš Akerfelds, Sintija Freidenfelde-Vītoliņa, Irina Kurčanova, Ieva Kreicberga, Māris Dimants, Artis Arājs, Mareks Šīmans, Artūrs Bikovs un Kristīne Balka.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

SC aktīvists

http://www.delfi.lv/izklaide/archive/saskanas-centra-aktivists-rada-videjo-pirkstu.d?id=34458875

pirms 5 gadiem, 2013.05.04 16:18

Pāvilostas novadā