Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nākamnedēļ Liepājā būs Pāvilostas novada diena

Turpinot rucavnieku aizsāktās novadu dienas Liepājā, sestdien, 26. jūnijā, par sevi vēstīs pāvilostnieki. Sava novada “vešanai tautās” viņi izvēlējušies devīzi “Visi vienā laivā”. 

Pāvilostas novada dienā sevi prezentēs vietējie uzņēmēji un pašdarbības kolektīvi no Pāvilostas pilsētas, Sakas un Vērgales pagastiem. Īpaši šim pasākumam Rīgas Mākslas skolas audzēkņi un pedagogi Māras Muižnieces vadībā apgleznojuši uzņēmuma “Jūras laivu kompānijas” atvēlēto laivu, attēlojot uz tās Pāvilostas novadā pazīstamu cilvēku portretus, pastāsta Pāvilostas novada Tūrisma informācijas centra(TIC) vadītāja Mairita Tumpele.

Pasākumu atklāt apsolījis mūziķis Uldis Marhilēvičs. Gaidāmi Pāvilostas un Vērgales pagasta pašdarbnieku priekšnesumi.
Ar dažādiem novada vēstures aspektiem iepazīstinās Pāvilostas novadpētniecības muzejs un Vērgales muzejs. Bet Vindsērfinga nomas punkts, jahtu osta, kempings “Pāvilosta Marina”, brīvdienu mājas “Kaijas” un lauku sēta “Lejas” vēstīs par savu darbību.
Pāvilostas mākslas skolas audzēkņi un pedagogi par godu šim pasākumam uzposīs Dzintara Zamarīša zivju kūpinātavu un apmeklētāji Rožu laukumā varēs vērot šo nodarbi. Darbosies klūdziņu pinēja Antra Kalēja un Pāvilostas mākslas skolas pedagogi vadīs radošās darbnīcas.

Liepājnieki varēšot iegādāties Agitas Pētersones ceptu maizi, zemnieku saimniecībā “Mārtiņi 2” ceptās pankūkas, “Dārzniekos” audzētās zemenes, Mildas Arbidānes gatavoto kazu piena sieru un SIA “Kalniņmuiža” gatavotos gaļas un konditorijas izstrādājumus.
Būšot arī iespēja laimēt dažādas pārsteiguma balvas.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā