Mēģinās dzīvot vienkārši un praktiski

Piecpadsmit jaunieši apņēmušies pavadīt sešas dienas ļoti nomaļā mežu ieskautā vietā, ar minimāliem iztikas un sadzīves līdzekļiem, lai pārbaudītu savas spējas un atjautību pirmajā Latvijā rīkotajā realitātes šovā “Izdzīvošana laukos”.

“Pavisam pieteicās 42 dalībnieki no visām Latvijas malām. Ņemot vērā viņu motivāciju piedalīties šovā un spēju izpildīt visus pieteikšanās noteikumus, tika atlasīti 17,” paskaidro viens no pasākuma organizatoriem Viesturs Roziņš. Šovu rīko Latvijas Jauno zemnieku klubs sadarbībā ar biedrību “Vārti ģimenei”, atbalsta organizācija “Latvijas kvalitatīvais produkts” plašāk pazīstama ar “zaļās karotītes” simbolu.

Viņiem būs jāpierāda sevi kā labiem lauku darbu veicējiem, pašiem sevi jānodrošina ar pārtiku, jāplāno saimniekošana un vienlaikus jāiztur psiholoģiskā spriedze komandā. Finālā pārbaudīs ne tikai dalībnieku praktiskās iemaņas, bet arī viņu popularitāti citu spēles dalībnieku vidū. Uzvarētājs saņems īpašu lauku balvu un titulu “Lauku izdzīvotājs”. Par noteiktu laiku, kad šovu varēs redzēt TV ekrānos, Viesturs vēl nezina teikt. Tas varētu būt TV7 šā gada nogalē.

Vairāk par redzēto šova nometnē lasiet laikrakstā “Kursas Laiks"!

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā