Mājasdarbus var gatavot bibliotēkā

Lai nodrošinātu skolēniem iespēju pēc stundām apmeklēt dzīvesvietai tuvāko bibliotēku, nolemts mainīt Rīvas, Sakas un Ulmales bibliotēku darba laikus.

Ierosmi šādam lēmumam devis 13 Rīvas iedzīvotāju parakstīts iesniegums, kurā lūgts nodrošināt skolēniem iespēju izmantot bibliotēkās pieejamos pakalpojumus, to skaitā internetu, jo bērni ar autobusiem no skolas atgriežas tikai pēc pulksten 15.30. “Deputāti, uzklausījuši Rīvas bibliotēkas vadītājas Vizmas Ansones viedokli, nolēma manīt darba laikus visām Sakas pagasta bibliotēkām,” pastāsta novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons.

No 10. novembra Ulmales bibliotēkā Lita Šildere lasītājus gaidīs otrdienās no pulksten 8 līdz 17.30, trešdienās – no pulksten 12 līdz 17, bet sestdienās – no pulksten 9 līdz 14.30.

Rīvas bibliotēka strādās pirmdienās no pulksten 8 līdz 20, otrdienās – no pulksten 8 līdz 11, bet trešdienās no pulksten 10 līdz 15.
Sakas bibliotēkā bibliotekāre Valentīna Bubena apmeklētājus gaida katru darbdienu no pulksten 13 līdz 17.

Pāvilostas pilsētas bibliotekāre Senda Būmerte pastāsta, ka bibliotēka atvērta katru darbdienu no pulksten 10 līdz 18. “Sestdienās un svētdienās šoruden nestrādājam. Pērn to darījām, bet tas īsti neattaisnojās, jo skolēni un studenti brīvajās dienās pēc mācību materiāliem nemaz tā nenāca. Vairāk gribēja “pasēdēt draugos”. Vasarā daudzi atpūtnieki nāca pameklēt vajadzīgo informāciju. Arī ar saviem datoriem pastrādāt pie bezvadu interneta. Aizvien vairāk iedzīvotāju pieslēgumu ierīko savās mājās un bērni var izvēlēties, darboties skolā vai bērnu dienas centrā,” klāsta S. Būmerte.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā