Latvijai jubilejā dāvās smilšu gleznu

Pāvilostas pelēkās kāpas aizstāvju grupa Latvijai jubilejā dāvinās smilšu gleznu, aģentūru LETA informēja organizācijas "Zemes draugi" padomes locekle Guna Grimsta.

Noslēgusies akcijas "Nepārvērt gulbi par neglīto pīlēnu" pirmā daļa, Latvijas piekrastes iedzīvotāju stāstu apkopošana par to, ka Latvijas piekraste ir kā skaistais gulbis, kas neatkarības gados tiek pārvērsts par neglīto pīlēnu.

Gandarīti par lielo atsaucību akcijas organizētāji apkopoja informāciju un pēc tās sagatavoja skici oriģinālai, Latvijā vēl nebijušai smilšu gleznai, kas tiks izveidota 8.novembrī Pāvilostas vidusskolas zālē.

Šī dāvana būs kā atgādinājums Latvijai, ka tai piekrastes neskartais skaistums būs vajadzīgs arī visās turpmākajās jubilejās.

Akcijas otrā daļa tiks rīkota kā konference, uz kuru tiks aicināti valdības pārstāvji, jo stāstu autori vēlējās, lai piekrastes likteni uzzinātu un saprastu arī valsts augstākās amatpersonas.

Akcijas dalībnieki pēc smilšu gleznas izgatavošanas nosūtīs vēstuli Valsts prezidentam ar lūgumu piedalīties konferencē un pieņemt dāvanu Latvijai.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā