Lai cīnītos pret diskrimināciju, jaunieši veidos antireklāmas

Šodien, 24. augustā, Pāvilostas novadā sākas 6 dienu ilga Antireklāmu menedžeru vasaras skola, kurā piedalās vairāk nekā 50 atraktīvu jauniešu no visas Latvijas, informē biedrības "Vārti ģimenei" pārstāvis Viesturs Roziņš.

Viņu uzdevums būs apgūt reklāmas, režijas, filmēšanas, saskarsmes, zīmju valodas, komandas darba un diskriminācijas problēmas risināšanas pamatus.

Pēc tam pusgada garumā, piesaistot populārus cilvēkus, nedzirdīgus jauniešus, pašvaldību pārstāvjus, ekspertus un operatorus, pusgada garumā vērotu diskriminācijas problēmas četrās Latvijas pilsētās (arī Liepājā), mēģinātu tās novērst un veidotu savas antireklāmas diskriminācijai, ko pēc tam pārraidītu televīzijās.

Decembrī notiks šo antireklāmu festivāls, kura laikā tiks noskaidrota efektīvākā un iedarbīgākā antireklāma. Tā tiks izmantota, veidojot interaktīvas lekcijas skolās un jauniešu centros.

Antireklāmu menedžeru vasaras skolas laikā jaunieši ne tikai gūs jaunas prasmes un veidos skečus, bet arī novēros diskrimināciju Pāvilostā, pastāsta V. Roziņš.

Biedrības "Vārti ģimenei" projekta "Ieskečo pret diskrimināciju" mērķis ir veicināt iecietību, izpratni par daudzveidību un, izmantojot antireklāmu, mazināt diskrimināciju.

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā