Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labdarības koncerts Pāvilostā

Šogad aprit desmitais gads, kopš Pāvilostas mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi sniedz labdarības koncertus “Palīdzēsim saviem līdzcilvēkiem”. Svētdien, 5. decembrī, pulskten 14.00 Pāvilostas Svētā Pētera un Pāvila ev. luteriskajā baznīcā sniegsim labdarības koncertu.  

Pirmais koncerts notika 2000. gada 3. decembrī tikko jaunuzceltajā Pāvilostas katoļu baznīcā.
1997. gada Lieldienās Mūzikas skolas ēkā notika ugunsgrēks, tādēļ bija nepieciešami papildus finansu līdzekļi. Bet kā piesaistīt tos? Mūzikas skolas kolektīvs nolēma sniegt koncertus, kura laikā varētu ievākt ziedojumus. Atsaucās ļoti daudz organizāciju un labu cilvēku.

Pirmos ziedojuma koncertus sniedzām 1997. gada pavasarī Mūzikas skolā un Sakaslejas ev. luteriskajā baznīcā. Tas bija laiks, kad audzēkņi mācījās uzstāties ne tikai māmiņām, tētiem, bet arī plašākai publikai.

No 2000. gada koncerti ieguva savu nosaukumu. Ja mums varēja palīdzēt, tad arī mēs spējam sniegt pretī savu varēšanu, paralēli iegūstot uzstāšanās māku un  pieredzi ne tikai Pāvilostā, bet arī Liepājas un bijušajā Liepājas rajona baznīcās.

Pateicamies vecākiem, baznīcu draudzēm un mācītājiem, klausītājiem un interesentiem par visu šo 10 gadu ziedojumiem. Mēs esam palīdzējuši daudzām Pāvilostas daudzbērnu ģimenēm un vecāka gada gājuma cilvēkiem.

Arī šogad 2010. gadā 5. decembrī plkst. 14.00 Pāvilostas Svētā Pētera un Pāvila ev. luteriskajā baznīcā sniegsim labdarības koncertu “Palīdzēsim saviem līdzcilvēkiem". Gaidīsim jūs uz dievkalpojumu koncertu!

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā