Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jau piektdien atpūtas pasākums "maDARA" Ziemupē

31. augustā burvīgā vietā pie jūras – Ziemupes jūrmalā, Pāvilostas novadā – pirmo gadu norisināsies atpūtas pasākums ģimenēm un jauniešiem "maDARA". Pasākums ir bez maksas.

Pasākums sāksies plkst.15.00 ar svinīgajām uzrunām, iepazīšanos ar programmu, pēdējo pieteikšanos volejbola turnīram un telšu – naktsmītņu celšanu jeb iekārtošanos. Sadarbībā ar biedrību "Optimistu pulks" tiek organizēts lauku labumu tirdziņš, kurā būs iespējams iegādāties ZS "Kalniņkalni" konditorijas un gaļas izstrādājumus, ZS "Otanķi" gardās smalkmaizītes, pienu, sieru, bišu produktu, kā arī aplūkot kā bites saimnieko stikla bišu stropā. Ja laiks turēsies saulains, būs iespējams iegādāties arbūzus no Medzes. Ja jūras vēji veiksmīgi un izdosies nozvejot butis, tad darbosies arī zivju kūpinātava no Pāvilostas. Viens no īpašajiem viesiem būs Ilze Čeže, kura ražo Latvijas zāļu tēju ar latvju zīmēm.

Paralēli notiks volejbola kausa izcīņa (ja būs pieteikušās vismaz 3 komandas), iepazīšanās ar vēsturiskajiem objektiem un interesantiem faktiem par Ziemupi gides Dainas Vītolas stāstījumos, kā arī būs iespējams iziet "Rūķupes vēstures taku".

Aktīvi darbosies radošās darbnīcas, kurās būs iespējams gan zīmēt, gan veidot. Īpaši vēlamies atzīmēt Ingas Šablo pirkstiņlellīšu darbnīcu, uz kuru katrs interesents var paņemt līdzi savu īpašo auduma, dzijas vai lentītes gabaliņu, pogu vai ko citu. Interaktīvu un atraktīvu aktivitāšu kopumu piedāvās biedrības AVK un XY no Jelgavas.

No plkst. 16.30 tiks ieskandināta Tējnīca. Vieta, kur tiekas radošais gars. Pasākumā piedalīsies: muzikāli izskanēs Austrasbērni, Baiba Dēķena, Jana Egle un Zane Zālīte, dzejā dzirdami - Jana Egle, Elīna Dobele, Ritvars Rekmanis, Ineta Stadgale...

Ap plkst. 19.30 Brīvais mikrofons, kur vārds tiks dots mūsdienu vistiešākajai folklorai. Vārds tiem, kuriem ir ko teikt vai izdziedāt. Iepriekš (uz vietas) jāpiesakās.

Plkst. 21.00 sāksies Vakara koncerts, kurā uzstāsies skanīgā Kuldīgas grupa "Pusčetros", postfolkloras pārstāvji no Rīgas "Miglas Asni" un tradicionālās folkloras pārstāvji "Vītolu ģimene".

Vakara kulminācijā, pusnaktī, uguns, ledus un smilšu skulptūru meistara Zigmunda Viļņa uguns skulptūra.

Pēc tam jau dejas līdz rīta gaismai. Pie mums ciemos Juris Gausiņš!

Pateicoties Pāvilostas domes atbalstam, ir iespēja pieteikties īpašajam bezmaksas pasākuma reisam Liepāja – Ziemupe – Liepāja! Izbraukšana no Liepājas plkst. 14.15 un 20.00, izbraukšana no Ziemupes 19.15 un 00.20. Tikai ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālr. 27478270 (Madara)! Neatstājiet to uz pēdējo brīdi, vietu skaits ir ierobežots.

Pasākuma apmeklētājus aicinām padomāt par savu ērtību - apģērbties silti, drošības pēc paņemt plediņu līdz vakaram, krūzīti tējai un kādu gaismeklīti, lai pēc saulrieta visus ceļus droši var izlaipot un apkārtni padarītu gaišāku! Tiem, kuri plāno palikt pa nakti – ņemiet līdzi teltis, guļammaisus un paklājiņus ērtākai gulēšanai. Un drošs paliek drošs ielieciet somās arī lietusmētelīti. Būsim gatavi visam un izbaudīsim svētkus kopā!

Vislielākais Paldies jau tagad Pāvilostas domei par atbalstu un ticību.

Pasākumu organizē biedrība "Vārti Ģimenei" un biedrība "Ziemupīte".

Seko pasākumam:
Draugiem.lv/madara2012
Twitter.com/2012maDARA
Facebook.com/AtputasPasakumsmadara

Informāciju sagatavoja:
Daina Vanaga
Biedrība „Ziemupīte”

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā