Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izskan dziesmu vakars "Vērgales sniegpulkstenītis" 2

Dziesmu vakars “Vērgales sniegpulkstenītis” jau 15. reizi izskan atbilstošajā gadalaikā un ierastajā vietā. Piektdienas, 26. marta, vakarā Vērgales kultūras nama zāle bija vietējo ļaužu un ciemiņu pārpilna.

Maršam skanot, zālē ienāk daudzie pasākuma dalībnieki, un tā vadītājas Alise Gēgersone un Kristīne Vitrupa aicina: “Izbaudīsim šo vakaru kopā!” Programmā ierakstītais pirmais uznāciens gan izpaliek, jo pedagogam Ojāram Drullem gadījusies ķibele ar veselību. Iepriekšējā gadā dziedājis un citugad droši vien atkal.

Pie vārda uzreiz tiek Vērgales pamatskolas 1. klase. Gan skolā, gan bērnudārzā pirms pasākuma bijusi atlase, un uzstāties šeit tikuši vien labākie.

Netrūkst arī solistu. Piemēram, Sanija Brēdiķe dziesmā stāsta par lācēnu muzikantu, kurš pazīst notis, bet temperamentīgu riču-raču uzspēlēt piedāvā Elīna Miltiņa.

Koncerta gaitā pieaug izpildītāju vecums, un jaunākie bijīgi pieklusina murdoņu, kad uz skatuves kāpj skolas absolventi.

Ar neviltotu atsaucību publika sagaida mātes un dēla – Noras un Arvja Kurmju – uzstāšanos. Nora ir Vērgales himnas mūzikas autore.
Neviena no 44 izskanējušajām dziesmām neatkārtojas, un tikai vienā ieskanas svešvaloda.

“Vērgales sniegpulkstenīša” izlolotāja un krustmāte Mirdza Sīpola uzsver, ka pasākums domāts visiem vērgalniekiem – no viena līdz 101 gada vecumam. Video skatīt šeit .

Vairāk lasiet 28. marta "Kursas Laikā".

Pievieno komentāru

Komentāri 2

āķgalniece

kad vienreiz būs izlabots šajā lapā .. jau 9 mēnešus vairs nav Sakas novads .. bet PĀVILOSTAS NOVADS

pirms 10 gadiem, 2010.03.29 15:10

Pāvilostas novadā