Izrotā draugu sejas 1

Ikgadējā radošā darba pēcpudiena Pāvilostas Mākslas skolā pirmdien noritēja mijoties jautriem un nopietniem konkursiem. Pāvilostnieki un viņu ciemiņi iemēgināja roku sejas apgleznošanas (face art) mākslā.

Pēcpusdienā piedalījās sešus līdz 17 gadus veci audzēkņi no vietējās mākslas skolas Pāvilostas un Vērgales mācību grupām, kā arī viesi no Aizputes Mākslas skolas, stāsta Pāvilostas Mākslas skolas skolotāja Inita Zingnika.

Skolas biedru seju rotāšanai varēja izvēlēties gan dabas, gan abstraktus un filozofiskus motīvus. Vērtēšanā piedalījās paši zīmējumi autori un pedagogi. Par labākajiem atzina aizputnieku Arta Selderiņa un modeļa Jāņa Pētersona), Anikas Kuplēnas un modeles Džoijas Krūčes, vērgalnieču Unas Gausmanes un Andas Brūveres, Līvijas Ūšes un Ances Novadas, kā arī  Lindas Dudinas un Sindijas Dunaiskas, pāvilostnieču Agneses Ģēģeres un Janeka Kanta, Annas Afanasjevas un Ilzes Ievas Vilnes veikumu.

“Pēcpusdiena turpinājās ar konkursiem mākslas teorijas jomā, ko bija sagatavojuši Aizputes un Pāvilostas mākslas skolu pedagogi. Tas ir viens no veidiem kā palīdzam audzēkņiem sagatavoties aprīlī gaidāmajam Valsts konkursam “Mākslas valodas pamati,” paskaidro Pāvilostas mākslas skolas direktors Zigmunds Vilnis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Pāvilostas novadā