Fotogrāfijās rādīs šāgada notikumus

Valsts svētku sarīkojumā pirmdien pulksten 19 Vērgales pagasta kultūras namu greznos fotoizstāde “Vērgalnieki bildē”. Pasākumā izpaudīs arī goda titulu ieguvēju vārdus.

Ar multiprojektora palīdzību ikviens sarīkojuma apmeklētājs varēs pakavēties atmiņās vai no jauna ieraudzīt šā gada interesantākos notikumus pagastā, pastāsta pagasta kultūras komisijas priekšsēdētāja Iveta Vanaga. Kultūras nama foajē rotās arī no Pāvilostas atvestās smilšu glezniņas un kompozīcija “Smilšu simfonija”, kuru veidojušas floristu kopas “Āķgalnieces” dalībnieces.

Nominācijai “Gada vērgalnieks 2008” iedzīvotāji izvirzījuši ziemupniekus Gati Brēdiķi un Raiti Brēdiķi par uzņēmību, iesaistoties projektā “Ziemassvētku vecītis Ziemupē”, kā arī uzdrošināšanos uzsākt uzņēmējdarbību Vērgales pagastā.
Titulam “Jaunietis Vērgalei 2008” nominēta Aija Bēliņa un Elīza Jegoruškina par uzstāšanos pagasta un pasākumos ārpus pagasta ar pašu sacerētām un citu autoru dziesmām.

“Gada sportista 2008” nominācija tiks Lindai Silai par dalību Paraolimpiskajās spēlēs Pekinā Latvijas sēdvolejbola komandas sastāvā. “Gada notikums 2008” vērgalnieku skatījumā bijusi Zobenzivs mulāžas atgriešanās Ziemupē.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā