FOTO: Prieks pašiem un citiem 1

Vērgales pamatskola "Bērnu un jauniešu žūrijā" piedalās jau gandrīz 10 gadus, un skolas bibliotekāre un skolotāja Iveta Vanaga savus cītīgos lasītājus reizi pusgadā pulcē uz pasākumu, kurā tiek spēlētas spēles, rakstītas idejas jaunām grāmatām un sacerēti stāstiņi pēc grāmatu nosaukumiem.

Šoreiz pasākums norisinājās Vērgales pamatskolā – pēc stundu beigām bērni sataisa sev guļvietas, cits uzvelk ērtas čības un nododas grāmatas lasīšanas priekiem, lai iejustos kāda varoņa ādā.

I. Vanaga neslēpj, ka bērni grāmatas lasa arī tāpēc, lai tiktu uz šiem pasākumiem. Vasarā skolas lasītāji rīko pasākumus kopā ar cīravniekiem Ziemupē – bērni nakšņo teltīs, atpūšas.

Bail no dzirdētā par skolas spoku bērniem nav – tas vēl neesot manīts, lai arī skolotājas apstiprina, ka tāds skolā ir. Vēlās vakarstundās bieži manīti dīvaini trokšņi un dzirdēti soļi, kad nevienam pa gaiteni it kā nevajadzētu staigāt.

Bijis bariņš bērnu, kas pusnaktī devās spoka meklējumos, bet medības nav bijušas veiksmīgas, pēc pavadītās nakts smejas I. Vanaga.

Plašāk 21. janvāra "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

I. Vanaga

Kaut kā ne tā....
Lielie pasākumi Bērnu žūrijai Vērgalē parasti notiek reizi gadā, nevis pusgadā. Tiesa, šoreiz nākošais plānots vasarā kopā ar cīravniekiem...Un ar Cīravas bibliotēku mums kopēji pasākumi nenotiek katru gadu, tie gan šo gadu laikā ir bijuši vairāki, bet Ziemupē ar nakšņošanu teltī tikai vienreiz, turklāt pirms vairākiem gadiem...

pirms 8 gadiem, 2013.01.20 21:45

Pāvilostā