Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Ar labām domām uz skolu

Pirmdien, 3. septembrī, Zinību dienā portāls paviesojās Pāvilostas vidusskolā un Kapsēdes pamatskolā, kur patīkami satraukti uz pirmo mācību dienu pulcējās skolēni, viņu vecāki un skolotāji.

Pāvilostā iecerēto gājienu no skolas uz kultūras namu izjauca lietus, kas "raudāja" līdzi tai daļai skolēnu, kam nemaz negribējās atgriezties skolas klasēs pēc bezrūpīgās vasaras. Tomēr pirmklasnieces Nora un Samanta atzina, ka ļoti vēlas iet uz skolu. Satraukušās bija arī viņu māmiņas, lai gan viņām ir jau pieredze palaižot bērnus skolas gaitās. Satraukumu neslēpa arī 12. klases skolnieces, kam bija uzticēts svinīgi ievest pirmklasniekus.

Satraukums gluži kā skolniekiem šogad ir arī Kapsēdes pamatskolas jaunajam direktoram Kasparam Politeram, kurš sava darba gaitas skolā un pirmsskolas izglītības iestādē "Čiekuriņš" iesāka augustā. Ar skolu jau esot iepazinies un tagad jāsāk vien strādāt.

"Mācīšu devītajiem matemātiku un ar viņiem jāsadraudzējas - skolas saimnieki tak," teic jaunais direktors, kam pārmaiņas būs arī skolēnu skaits klasē. Strādājot Valsts Liepājas 1. ģimnāzijā, klasē bija 34 skolēni, tagad būs vien astoņi. Kopumā Kapsēdes pamatskolā šogad mācību gaitas uzsāka 107 skolēni no 1. līdz 9. klasei un 21 sešgadnieks.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā