Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ernesta Šneidera laukums Pāvilostā piedzīvos pārvērtības 5

Ernesta Šneidera laukums Pāvilostā tuvāko nedēļu laikā piedzīvos pārvērtības un tiks sakopts, lai godam sagaidītu skolotāja E. Šneidera 120. jubileju.

Šajā projekta kārtā tiks sakārtoti divi laukuma kvadrāti pie mākslas skolas un bijušās ambulances, pastāsta Pāvilostas novada projektu koordinatore Vizma Ģēģere. 10. septembrī noslēgts līgums ar SIA "Oms" par darbu izpildi 45 dienu laikā pēc SIA "Ielu un ceļu projekti" izstrādātās tehniskās ieceres. Darbi izmaksās vairāk nekā 20 tūkstošus latu.

Tehniskais projekts paredz, ka tiks nomainīts bruģis, izveidoti jauni gājēju celiņi, jo esošie ir sliktā tehniskā stāvoklī, gājēju kustībai nepiemēroti un pat bīstami. Tiks uzstādītas sešas laternas – līdz šim laukums diennakts tumšajā laikā netika izgaismots. Laukumā būs arī četri soliņi un atkritumu urnas, kuras turklāt nebūs "šādas tādas", bet gan izgatavotas pēc īpašas skices, lai veidotu vienotu ansambli ar soliņiem, norāda V. Ģēģere.

Laukumā tiks uzstādīts arī jauns apskates objekts – bāka.

E. Šneiders dzimis 1892. gada 22. decembrī un savu dzīvi veltījis pāvilostnieku izglītošanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

ess

Lai izdodas sakārtot!Katra vieta, kas labiekārtota, ir skaista.

pirms 7 gadiem, 2012.09.24 23:44

Kā ta, visu jau var pieciest, ka tik mājā miers...

pirms 7 gadiem, 2012.09.24 15:05

Kā ta, visu jau var pieciest, ka tik mājā miers...

pirms 7 gadiem, 2012.09.24 15:04

Bākubāka

Man būtu gribējies par šo projektu uzzināt tajā stadijā, kad notiek sabiedriskā apspriešana. Jo - kāds gan sakars Pāvilostai un pašam Šneideram ar bāku? Nav te nekas tāds bijis. Bet bija gan noteikums, ka pat baznīcām nedrīkst būt torņi, lai nemaldinātu kuģotājus. Un te - bāka... Lai maldinātu???

pirms 7 gadiem, 2012.09.22 09:53

Pāvilostas novadā