Četrās Lejaskurzemes pašvaldībās mācīs "pārvietoties zaļāk" 1

Uzņēmums SIA Blue Shock Taxi sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru un Zaļo Tehnoloģiju Klasteri organizē interesantu un izglītojošu semināru ciklu "Pārvietojies zaļāk", kas aptvers 10 Kurzemes reģiona pilsētas.

Semināru cikls tiek organizēts ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu Do The Right Mix projekta laikā. Tas ļaus uzņēmumiem saņemt vērtīgu bezmaksas informāciju par elektrotransportu un tā lietošanas iespējām, iepazīstinot ar  progresīviem un ekonomiskiem pārvietošanās modeļiem un to risinājumiem. Semināra noslēgumā dalībniekiem būs iespēja veikt aizraujošus testa braucienus ar elektrodivriteni.

Seminārā tiek aicināta piedalīties ikviena organizācija, kas savu ikdienas darbu veikšanai izmanto velosipēdu, automašīnu vai citu transporta līdzekli. Semināra ietvaros būs iespējams uzzināt, kā organizācija var ietaupīt savus finanšu līdzekļus, izmantojot elektrotransportu, vienlaikus optimizēt savus izdevumus, kā arī atbalstīt vietējo tautsaimniecību. Katrā pilsētā vienai no dalīborganizācijām tiks dota iespēja iegūt elektrodivriteni lietošanā uz nedēļu, kā arī sacensties ar 9 citām organizācijām par visvairāk nobrauktajiem kilometriem, ietaupītajiem tiešajiem izmešiem dabā  utt. Iegūtie dati tiks analizēti un sniegts detalizēts ieskats konkrētā uzņēmuma transporta izmaksu optimizācijas iespējās.

Semināru norises vietas: Pāvilosta, Ventspils, Kuldīga, Aizpute, Talsi, Roja, Vaiņode, Kalni, Grobiņa un Saldus.

Lai pieteiktos semināriem, kā arī iegūtu detalizētāku informāciju, lūdz sazināties ar organizatoriem pa tālr.: +371 26065319 vai rakstot uz e-pastu: elina@blueshockbike.lv.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Pāvilostā