Čempionāta laikā kļūst par draudzīgāko klasi

Otro vietu “ZZ čempionāta – Rādi klasi!” finālā Rīgā izcīnījuši Pāvilostas vidusskolas 11. klases skolēni. Viņu balva būs trīs dienu ceļojums uz Stokholmu.
 

“ZZ čempionātā” 10. – 11. klašu grupā pārāka par pāvilostniekiem izrādījusies tikai Ventspils 4. vidusskolas komanda, kura dosies ceļojumā uz Horvātiju.

“Vēl joprojām fanojam, ka mums izdevās! Esam tik priecīgi, ka grūti vārdos aprakstīt!” prieku par veiksmīgo startu nevar apvaldīt Agija Meņģe. Čempionātā nav gājis viegli – dažos uzdevumos veicies labi, bet citviet nav izdevies viss tā, kā gribētos, stāsta Agija.

Jauniete atzīst, ka pāvilostnieki nav cerējuši iekļūt pat desmitniekā, taču optimismu nav zaudējuši arī pēc neveiksmēm un cīnījušies līdz galam. Tāpēc vēl jo lielāks prieks ir bijis, kad izdzirdējuši paziņojumu, ka viņi čempionātā ir otrie labākie.

Pāvilostas komandā bijuši 13 dalībnieki. Līdzīgi kā pusfinālā, pāvilostnieki darbojušies saliedēti un draudzīgi, tāpēc arī tik labs rezultāts. “Veiksmes pamatā – komandas saskaņotais darbs,” rezumē klases audzinātāja Ludmila Vasiļčika.


Grobiņas ģimnāzijas 11.a klases audzēkņi finālā startējuši bez trim spēcīgiem puišiem, tāpēc bijuši uzdevumi, kur tik labi nav veicies un viņi palikuši ārpus laureātu trijnieka. Tomēr sacensības bijušas interesantas, diena bijusi emocijām un notikumiem bagāta, vērtē klases audzinātāja Anita Poriņa. Jaunieši nenožēlo, ka piedalījušies sacensībās, jo tas ļoti saliedē klasi.

Arī pāvilostniece Agija uzskata, ka galvenais ieguvums ir klases saliedētība. “Čempionāta laikā mēs kļuvām par draudzīgāko un labāko klasi skolā. Pirms tam mēs bijām vairāk katrs par sevi, bet uzdevumi visus ļoti vienoja. Katrs domāja, kā labāk var kaut ko izdarīt.”


 
 

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā