Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākas nolietoto elektropreču vākšanas akcija ''Štepseles ceļojums''

Ikgadējā nolietoto elektropreču vākšanas akcija, ko jau septīto reizi organizē atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums "Liepājas RAS", šogad sāksies 20. februārī, un simboliski noslēgsies Lielās talkas dienā- 22. aprīlī.

Tā pat kā iepriekšējos gados, akcijas mērķis ir nemainīgs – attīrīt savu apkārtni, vienlaikus savācot pēc iespējas vairāk nolietoto sadzīves elektrotehniku – televizorus, datorus, ledusskapjus, mobilos telefonus, radioaparātus un līdzīgas lietas, atgādina akcijas rīkotāji.

Arī šogad balvu fondā ir vērtīgas naudas balvas pirmo trīs vietu ieguvējiem. 1. vietas ieguvēji saņems 300 eiro, 2. vietas ieguvēji saņems 200 eiro un 3. vietas ieguvēji- 100 eiro.

Akcijas noteikumi nemainīgi - no katras skolas drīkst piedalīties viena komanda (tajā var ietilpt viena vai vairākas klases, interešu pulciņš). Komandas dalībnieku skaits - neierobežots. Uzvarēs tā komanda, kas iegūs augstāko punktu koeficientu, tas nozīmē, ka uzvarēs tie, kas savāks vairāk elektroiekārtu uz katru komandas dalībnieku.

Nolietotās elektroierīces uz skolu varēs nest vai vest divu mēnešu garumā. Katrā skolā būs speciāli ierādīta vieta, kur tiks uzglabātas atnestās elektroierīces. Akcijai noslēdzoties "Liepājas RAS" pārstāvji tās organizēti savāks un lietas tiks nodotas otrreizējai pārstrādei, kas nozīmē, ka vide būs tīrāka, tiks ietaupīti arī resursi.

Konkursā tiek aicinātas piedalīties visas Liepājas pilsētas skolas, kā arī skolas no apkārtējiem novadiem - Grobiņas, Priekules, Pāvilostas, Aizputes, Durbes, Vaiņodes, Rucavas, Nīcas, kā arī no Skrundas, Saldus un Brocēnu novadiem.

Akcijas nolikums meklējams www.liepajasras.lv

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas