Var ziedot Rancānes grāmatas izdošanai

Liepājas rajona Radošā apvienība kopā ar tuviniekiem un pašvaldībām sākusi darbu pie Mūžībā aizgājušās Dunikas pagasta dzejnieces Astras Rancānes dzejoļu krājuma izveides un aicina ziedot.

“Pagājušā gada rudenī reizē ar lapkriti no mums aizgāja Astra. Palika daudz nepiepildītu sapņu. Ir viens, ko Astras vietā varam izdarīt mēs – izdot viņas dzejoļu krājumu,” stāsta apvienības pārstāve Daiga Kadeģe. Viņa norāda, ka apvienība kopā ar A. Rancānes tuviniekiem, Dunikas un Rucavas pašvaldību jau uzsākusi darbu. Ir apkopoti dzejoļi, sameklēta tipogrāfija, sarunu gaitā iegūtas aptuvenās vīzijas par grāmatas vizuālo izskatu. Par to parūpēsies mākslinieks Imants Ozols.
“Ir apzinātas potenciālās finansiālās iespējas, ar kurām diemžēl var izrādīties par maz. Ja arī jums – viņas draugiem, laikabiedriem, dzejas cienītājiem, skolēniem, kolēģiem, paziņām vai cilvēkam tepat blakus – ir svarīgi, lai piepildītos Astras sapnis un viņas dzejoļi, apkopoti glītā iesējumā, nonāktu lasītāju grāmatplauktos, jūs varat katrs pēc vēlmēm un iespējām tam palīdzēt notikt – ziedojot,” aicina D. Kadeģe.
Konts ziedojumiem atvērts “Unibankā” uz Elīnas Rancānes vārda. Konta numurs LV20UNLA0012994718159.
Grāmatas atvēršanas svētki paredzēti 16. augustā. D. Kadeģe piebilst, ka, pārskaitot naudiņu, ailītē “informācija saņēmējam” vēlams ierakstīt savu tālruņa numuru vai adresi, lai varētu paziņot par grāmatas atvēršanas svētkiem.

Pievieno komentāru

Rucavas novadā