Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Var piedalīties fotokonkursā "Simtgades pēdas Rucavas novadā"

Ikviens tiek aicināts piedalīties Rucavas novada pašvaldības izsludinātajā fotokonkursā "Simtgades pēdas Rucavas novadā".

Fotokonkurss tiek organizēts, lai veicinātu Rucavas novada iedzīvotāju un viesu interesi par novadu, tā popularizēšanu, parādot, ka dzīvojam skaistā un unikālā vietā, atklājot vērtības un lietas, ar kurām varam lepoties. Fotogrāfi tiek aicināti iemūžināt novadam zīmīgas ainas, kas paliktu piemiņā no Latvijas simtgades gaidīšanas gaitām un laika šobrīd, saglabāt dabas ainas, cilvēku ikdienu, vidi un pasākumus "notvertus" fotogrāfijā, ziņots pašvaldības mājaslapā www.rucava.lv.

Konkursa norises laiks ir no 2018. gada 1. februāra līdz 2018. gada 15. oktobrim.

Iesniegtās fotogrāfijas komisija izvērtēs un noteiks 3 labāko fotogrāfiju autorus, kuri tiks paziņoti un apbalvoti 2018. gada novembrī, fotokonkursa labāko darbu izstādes atklāšanas laikā Rucavas novada domē.

Konkursa pirmās vietas uzvarētājs saņems naudas balvu simts euro apmērā, otrās vietas ieguvējs - naudas balvu piecdesmit euro apmērā, trešās vietas ieguvējs - naudas balvu trīsdemit euro apmērā. Šogad plānots piešķirt arī simpātiju balvu vienam no konkursam iesūtītajiem darbiem pēc skatītāju balsojuma rezultātiem sociālo tīklu vietnē: www.facebook.com/rucavatic/ .

Nolikumu var saņemt arī elektroniski, sūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi tic@rucava.lv, zvanot +371 29134903 vai interesējoties pie Rucavas novada tūrisma organizatora, ziņo konkursa rīkotāji.

Pievieno komentāru

Rucavas novadā