Sporta hallei spāres uzslietas 3

Celtniecība Dunikā norit ātrāk, nekā plānots. Celtnieki darbu grafiku apsteidz par mēnesi.

“Ja melns kaķis nepārskries pāri ceļam, nākamajā mācību gadā skolēni varēs trenēties jaunajā sporta hallē,” celtnes gatavību raksturo Dunikas pagasta pašvaldības vadītājs Andis Rolis.

Pēc plāna ēku paredzēts nodot ekspluatācijā oktobrī, tomēr pie līdzšinējā būvnieku tempa tas varētu izdoties ātrāk. Jau nākamajā mācību gadā Sikšņu pamatskolas skolēni pie sevis varēs aicināt kaimiņu skolas un rīkot mačus.

Ēkā būs sporta zāle, piebūve inventāra uzglabāšanai, trenažieru zāle un citas telpas. Būvniecība norit blakus Sikšņu pamatskolai. Būvdarbus veic SIA “Liepājas celtniecības sabiedrība “Būvnieks””, kas izraudzīta, jo bijusi “vispatīkamākā pagasta padomes makam”. Pamatakmeni sporta hallei ielika pagājušā gada decembrī. Darbi pie sporta zāles būvēšanas sākās jau novembrī.

Projekta tāme ir 574,4 tūkstoši latu, un būvnieki tajā varēs iekļauties, vērtē A. Rolis Celtniecības darbi rit strauji, tāpēc inflācija “naudu neapēd”.

Doma par sporta zāles celtniecību pagastā dzimusi jau pirms 40 gadiem, bet nav īstenojusies. Pēc tam partijas komiteja solījusi angāru. Laiki mainījušies, un pagasta iedzīvotāji tā arī nav tikuši pie savas sporta zāles. Lēmumu par halles celtniecību 2007. gada pieņēma Dunikas pagasta padomes deputāti. Idejas realizēšanai paņemts kredīts.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

opis

Kauns par Nīcu.Pēčis jau no pirmā sasaukuma sola....

pirms 13 gadiem, 2008.03.11 16:37

uldins

Dunikas basketbolistiem bumba vēl labāk kritīs grozā!!!

pirms 13 gadiem, 2008.03.08 20:20

madarsgarais

Prieks, ka Liepājas rajonā ceļ sporta halles!!!

pirms 13 gadiem, 2008.03.08 18:55

Rucavas novadā