Rucavas novadā sausuma dēļ lauksaimniecībā ārkārtas situāciju neizsludinās 1

Rucavas novada domes deputāti 29.jūlija domes ārkārtas sēdē nolēma lūgt Ministru kabinetu izsludināt ārkārtējo situāciju lauksaimniecībā pašvaldības administratīvajā teritorijā, jo maija, jūnija un jūlija mēnešos Rucavas novada teritorijā nokrišņu daudzums bijis nepietiekams augu normālai veģetācijai, kā arī attīstības un augšanas nodrošināšanai.

Dome 9.augustā saņēmusi Zemkopības ministrijas atbildes vēstuli, kurā norādīts, ka  ministrija atbilstoši Lauku atbalsta dienesta sniegtajai informācijai par veikto apsekojumu secinājusi, ka Rucavas novadā sausuma iestāšanās nerada apdraudējumu valsts, sabiedrības, vides, saimnieciskās darbības drošībai vai cilvēku veselībai un dzīvībai, vēstīts Rucavas novada mājaslapā.

Ņemot vērā apsekojumu rezultātus un to, ka nav konstatējama dabas katastrofa, Ministru kabinetam nav pamatojuma izsludināt ārkārtējo situāciju.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nīca

Stulbie lauķi es visu laiku nevaru saprast kā vienmēr jūsu nīdēšana tiek atalgota,nu ta vienreiz aplauzāties,un vēl jūs duraki esat lasījuši ka saņemt platību maksājumus var tikai saņemt tie kas kopj grāvjus,melorācijas sistēmas u.ttt.vaig PĀRBAUDĪT.

pirms gada, 2019.08.21 12:55

Rucavas novadā