Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rucavas novadā par Goda rucavniekiem suminās Viktoru Čamanu un Miķeli Pelīti

Rucavas novadā ir zināmi tie iedzīvotāji, kurus suminās  Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinību laikā 17. novembrī Rucavas kultūras namā.

Rucavas novadā iedzīvotāji novada pašvaldības apbalvojumu saņemšanai iesniedza 175 anketas. Izvērtējot iesniegtos pieteikumus tika izvirzīti un domes sēdē apstiprināti šādi kandidāti:

    Goda rucavnieks – Viktors Čamans
    Goda dunicnieks – Miķelis Pelīte
    Gada rucavnieks – Staņislava Skudiķe
    Gada rucavnieks – Aldis Preiss
    Gada dunicnieks – Jānis Vidējais
    Gada dunicnieks – Tamāra Linde
    Goda ģimene – Velta un Jānis Laugaļi
    Goda ģimene – Liesmas Graudužas un Jana van der Veena ģimene
    Novada uzņēmējs – Gundars Vītols un Mārtiņš Meldrājs
    Novada uzņēmējs – Guntis un Inita Grietēni
    Pateicības piešķirtas - Ritai Tiļugai, Dacei Ošeniecei, Dzintrai Skrubei,  motoklubam “Raķetnieki”, Vilmai Pričinai, Aleksandrai Maksakovai, Mārim Muiteniekam, Ausmai Vallijai Ašmanei.

Apbalvojumu pasniegšanas ceremonija noritēs Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinību ietvaros 17. novembrī Rucavas kultūras namā. Novada iedzīvotāji aicināti apsveikt visus nominantus šajā kopīgajā pasākumā, lai svētki top skaiti!

Ar labu vārdu un pateicību pieteikuma anketās tika pieminēti arī Katrīna Vilma Pērkona, Ausma Padalka, Sandra Aigare, Agrita Vorobjova, Arnolds Aigars, Artis Ķūsis, Renārs Juzups, Zenta un Juris Krīgeni, Līga Ķuda, Aija Glužģe, Laima un Dzintars Veidemaņi, Gunta un Laimonis Kļavas, Natālija un Gatis Grauduži, Līga Ate, Marts Šnipkis, Kristīne Janeka, Gunita  Pričina, Inta Jaunciema, Inta Pērkona, Landra Valdmane, Alise Jēkabsone, Ruta Ķestere, “Rucavas muzikanti”, Valda Stadgale, Andris Aldzers, Maija Kāpostiņa, VDPK “Saksinis” kopā ar Agiju Kaunesi un Indru Štubi, Agnese Volmane, Dunikas ambulances kolektīvs un pašdarbības amatierteātra kolektīvs un Dace Solovjova.

Pievieno komentāru

Rucavas novadā