Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rucava rīkos sporta svētkus

2018.gada 11.augustā notiks Rucavas novada svētki, kas veltīti Latvijas Simtgadei, un tie notiks ar saukļiem - sportojam, spēlējam, dziedam, vērojam, mielojamies, dancojam... Par svētkiem informē Rucavas Kultūras nama vadītāja Staņislava Skudiķe.

Programmā visas dienas garumā: riteņbraukšana pie Rucavas pamatskolas, Sporta svētki, priekšsēdētāja uzruna, piepūšamās atrakcijas, daudzcīņa, Latvijas 100-gades mačs Burbuļfutbolā, sportiskās aktivitātes - sporta spēles, stafetes ar burbuļbumbām u.c., Auto veiklības braucieni bijušā degvielas uzpildes stacijas teritorijā, cienāšanās ar “Gardo zupu” pie Rucava kultūras nama (līdz katli tukši), Arnolda Aigara, viņa dēlu Anda un Jāņa fotogrāfiju un koktēlnieka Jāņa Žīmanta kopizstādes “Bezgalīgais stāsts” atklāšana Rucavas kultūras namā, Vecpils amatierteātra “Ak, mīļā” viesizrāde “Ak, tu mīļais Augustiņ”, pēc izrādes Baikeru paraugdemonstrējumi,kā arī
sportistu apbalvošana un Latvijas Simtgades Zaļumballe ar muzikālo apvienību “Duets” no Liepājas.


Pasākuma dienā no pulksten 11 līdz 18 apskatei atvērta Rucavas ev.lut. baznīca.  Etnogrāfiskajā mājā “Zvanītāji” varēs baudīt Saimes pusdienas (cena 2.00EUR) un iepazīties ar eksponātiem.

Būs arī tirgus un darbosies Hennas zīmējumu darbnīca par ziedojumiem.

Kursēs autobuss no Dunikas pagasta pulksten 10 maršrutā - Sikšņi, Akmentiņi, Sudargi, Ķāķišķe, Rucava. Pēc sportistu apbalvošanas autobuss uz Duniku.


Sīkāka informācija: par sportu - Daiga Gabrūna (tālr.26830634), par kultūras jautājumiem - (Staņislava Skudiķe tālr.25904980).

Pievieno komentāru

Rucavas novadā