Rucavā notiks populārā konkursa "Ne tikai zvaigznes spīd" 25 gadu jubilejas koncerts

Ir pagājuši 25 gadi, kopš pirmo reizi uz Rucavas kultūras nama skatuves kāpa konkursa "Ne tikai zvaigznes spīd" (tajā laikā „Dziesma manai paaudzei”) dalībnieki. 29. februārī pulksten 19 ikviens tiek aicināts uz konkursa jubilejas pasākumu un dziesmoto gadu laureātu koncertu.

Pirms 25 gadiem tā laika Rucavas kultūras nama direktors Imants Pričins iedvesmojās no Andra Freidenfelda veidotā televīzijas raidījuma „Dziesma manai paaudzei”. Pirmajā gadā uzvarētāju laurus plūca rucavnieces Diāna un Agnija, iegūstot ielūgumu uz konkursa „Dziesma manai paaudzei” ierakstu Latvijas TV. Turpmākajos gados iespēja paviesoties Rīgā bija vairākiem Rucavas konkursa uzvarētājiem, informē Rucavas kultūras nama direktore Staņislava Skudiķe.

Kopš 2002. gada konkursa nosaukums tika mainīts uz „Ne tikai zvaigznes spīd”. Vokālajiem priekšnesumiem pievienojās arī dejas, parodijas, tērpu skates. Pasākums vienmēr bijis viens no apmeklētākajiem kultūras pasākumiem novadā visu šo gadu garumā.

Šis gads ir konkursa 25. jubilejas gads un 29. februārī, pulksten 19 Rucavas kultūras namā pulcēsies pasākuma cienītāji un uzstāsies garo, skanīgo gadu laureāti.

Pēc koncerta balle ar grupu „Ņoslēpums” un DJ Jāni Vītolu. Galdiņu rezervācija un sīkāka informācija par pasākumu pa tālruni 25904980 (Staņislava).

Pievieno komentāru

Rucavas novadā