Papes tūrisma speciālista Māra Muitenieka skatījums, kā dažādot tūrisma piedāvājumu 3

Izvērtējot apmeklētāju intereses, iegriežoties šovasar atjaunotajā Rucavas novada Papes tūrisma informācijas punktā, jomas speciālists Māris Muitenieks spriež, ka turpmāk jāpiedomā par visu veidu tūrisma piedāvājuma uzlabošanu. Viņš uzskata, ka, pirmkārt, akcents jāliek uz dabas tūrisma iespēju papildināšanu un attīstību, meklējot iespējas, kā saglabāt un parādīt Papes neskarto dabu. Otrkārt, tūrisma punktiem jāveido ciešāka sadarbība ar vietējiem uzņēmējiem.

Papes tūrisma informācijas punktā aktīvā sezona beigusies jau septembra vidū, lai gan iepriekš paredzēts, ka tas apmeklētājiem četras dienas nedēļā būs atvērts līdz 30. septembrim. Statistika līdz galam nav apkopota, un precīzu apmeklētāju skaitu vēl nav iespējams pateikt. Tūrisma speciālists norāda, ka Papes atjaunotajā tūrisma punktā “Dzintarvēji” jeb tautā sauktajā fišerejā atbraukušajiem tūristiem jautājumi gadu no gada ir vieni un tie paši: ko apskatīt, kur paēst un kur var palikt pa nakti.

Tūristu lielākā interese esot par pārgājienu maršrutiem un pastaigām dabā. Jāuzlabo arī dabas procesu taka, kas ved līdz Nidas purvam un apkārt Papes ezeram.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 19. septembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Rucava

Nepareizā sadaļā raksts ielikts- esam vēl Rucavas novads

pirms gada, 2019.09.22 09:17

Taka āži spītīgi

Tautā saukta FIŠERIJA. Zivju pārstrādes punts Papes ciemā visa darbība sālīšana un pārstrāde notika Fišerijā.

pirms gada, 2019.11.02 16:52

Rucavas novadā