Papes jūrmalā sestdien notiks makšķerēšanas sacensības "Pūķaraga loms 2011"

Sestdien, 7. maijā, Kurzemes jūrmalā pie Papes dabas parka notiks Pūķaraga atpūtas kompleksa organizētās makšķerēšanas sacensības "Pūķaraga loms 2011", uz kurām aicināti visi makšķerēšanas cienītāji, informē organizatori.

Pasākuma mērķis ir popularizēt makšķerēšanu jūrā no krasta. Spēkošanās notiks starp komandām, kur katrā komandā būs pa diviem dalībniekiem. Sacensības izvērtīsies īstā makšķerēšanas maratonā, jo starta šāviens tiks dots plkst.9 (komandu ierašanās un reģistrācija notiek līdz plkst.8), bet beigu signāls plkst.17 – makšķernieki varēs ķert zivis un baudīt spirgto jūras gaisu visu dienu.

Rezultātu paziņošana un apbalvošana notiks no plkst.17 līdz 18.
 
Tomēr sacensības var tikt atceltas gadījumā, ja būs pārāk lieli viļņi un jūra skalos krastā ūdenszāles.

Makšķerēšanas sacensībās "Pūķaraga loms 2011" būs noteikumi, kas dalībniekiem jāievēro, lai nodrošinātu godīgu cīņu. Katra komanda drīkstēs izmantot kopumā četras makšķeres, kas katra aprīkota ar diviem āķiem. Pēc sacensību starta makšķernieki varēs iebrist jūrā un katrai komandai paredzētā sektora platums būs 20 metru. Zivju ēsmai nedrīkstēs izmantot nēģu kāpurus, kā arī lomā nedrīkstēs paturēt zivis, kuras mazākas par noteiktiem izmēriem (lasim – 60 cm, taimiņam – 50 cm, ātei un vimbai – 30 cm). Pēc sacensību beigām uz lomu svēršanu jāierodas ar tīrām, smiltīs nenovārtītām zivīm.

Dalības maksa no komandas – 15 Ls (Nolikums - www.pukarags.lv ).

Pievieno komentāru

Rucavas novadā