Noteic maksu Dunikas sporta halles izmantošanai 6

Pieci lati stundā plus pievienotās vērtības nodoklis ir jāmaksā, ja citu novadu iedzīvotāji vēlas izmantot Dunikas sporta halli, informē Sikšņu pamatskolas direktore Sandra Malakauska.

Rucavas novada dome pieņēmusi lēmumu par maksu, jo līdz šim to noteica vien kādreiz pieņemtais Dunikas pagasta padomes lēmums.

"Vietējie zāli izmanto bez maksas, no citiem novadiem nebija pieprasījuma, tāpēc maksas noteikšana nebija aktuāla. Tagad Nīcas telpu futbolisti izteikuši vēlēšanos izmantot zāli," skaidro S. Malakauska.

Par noteikto maksu var izmantot visu kompleksu – gan sporta un trenažieru zāli, gan dušas un ģērbtuves.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

to kauna lieta

piemērus iedod, ne gudri vāries... un tos metāla šķūņus vari nepieminēt... tad arī 200l mucā var zāli taisīt...

pirms 8 gadiem, 2011.12.05 21:05

Sviests

Tas, ka futbolu tur nevar spēlēt, ir skaidrāks par skaidru...! Nez kurš ir tik tuvredzīgs un to pieļaus! Durvīm stikli būs kaput, Signalizācijas sirēna, kura jau ir prakstiski izšķīdusi, arī būs pa pieskari, un jā, sienas jau no nekā drūp nost, nez kas būs, ka tur futbola bumbu sāks dzenāt! Vēljovairāk, kur tur vārtus futbolam var izrakt! :D
Tipiska basketbola un varbūt volejbola halle, kurā neko vairāk par šiem 2 nebūtu jāspēlē!

pirms 8 gadiem, 2011.12.05 14:02

kauna lieta

Ja visa halles būvniecībai paredzētā nauda tiešām būtu ieguldīta būvniecībā tad par sienām nebūtu jāsatraucas. Citos novados halles uzbūvētas par daudz zemākām izmaksām bet stipri vien krutākas un kvalitatīvākas.

pirms 8 gadiem, 2011.12.03 19:51

kurrats

Nīcas telpu futbols... kamōn, tās sienas tak netur basketbumbas nejaušu trāpījumu, kur nu ar kāju spertu bumbu!!! Totāls kāpostģīmju tirdziņš, ja viņiem tur ļaus spēlēt to kājas bumbu!!! :@ :@ :@

pirms 8 gadiem, 2011.12.03 00:25

ooc

Aa'....ES RUCAVAS IEDZIVOTAJS...NESMU NEVIENU REIZI BIJIS SPORTA HALLE.

pirms 8 gadiem, 2011.12.02 22:17

Rucavas novadā