Jubileju sagaida ar bukletu un disku

Sestdien pulksten 14 Rucavas pamatskolas parkā būs Rucavas etnogrāfiskā ansambļa 25 gadu jubilejas koncerts. Ansamblis savu lielo notikumu sagaidīs arī ar bukletu un disku.

Uz koncertu mīļi gaidīti Rucavas etnogrāfiskā ansambļa visi bijuši dalībnieki un ikviens interesents, aicina ansambļa dibinātāja un vadītāja Staņislava Skudiķe. Programmā būs koncerts, apsveikumi un mielasts.

Rucavnieki jubilejā tiks pie sev veltīta bukleta ar bildēm un diska, kurā iekļautas 22 viņu dziesmas. Disks paredzēts prezentācijas pasākumiem, jo būs 100 eksemplāros.

Koncertā uzstāsies arī Kazdangas folkloras kopa, kā arī pārējie rajona etnogrāfiskie ansambļi – no Bārtas, Nīcas un Otaņķiem. Savu līdzdalību solījušas arī “Atštaukas”, ieradīsies arī rucavnieku draugi no Sventājas. Koncertu vadīs Rucavas bērnu folkloras kopas vadītāja Dzintra Skrube.

S. Skudiķe stāsta, ka ansambļa sākumā bijušas sešas sievas. Tagad tajā dzied 23 dalībnieces. Jubilejas koncerta rītā ansamblis dosies uz kapiem, lai noliktu ziedus Aizsaulē aizgājušajām dziedātājām un uzdziedātu viņu mīļākās dziesmas.

Visus 25 gadus ansamblī darbojas pati S. Skudiķe un Velta Pričina. “Tas ir pietiekams laika posms,” vērtē S. Skudiķe. Ansamblis paspējis izbraukāt visus Latvijas novadus, bijis arī ārzemēs. “Lielākais prieks ir tad, kad kāda no dalībniecēm iziet pie vīra. Tas nozīmē, ka ansamblim būs turpinājums,” piebilst S. Skudiķe.

Pievieno komentāru

Rucavas novadā