Gabrūna visticamāk atteiksies no deputātes mandāta 5

Pagājušo pašvaldību vēlēšanu rezultāti liecina, ka nākamā kandidāte no saraksta “Centriskā partija “Latvijas Zemnieku savienība””, kurai būtu jāstājas Saeimas deputātes mandātu ieguvušās Ditas Roles vietā, ir Rucavas pamatskolas sporta skolotāja Daiga Gabrūna. Viņa laikrakstam "Kursas Laikam" apstiprinājusi, ka negrib būt deputāte.

"Darba slodze skolā, novada sporta metodiķes darbs un treneres slodze sporta skolā ir ļoti liela. Piedalīties domes sēdēs būtu grūti," atklāta ir D. Gabrūna.

Nākamais, saskaņā ar vēlēšanu rezultātiem, sarakstā ir Rucavas pamatskolas saimnieks Jānis Gunars Līcis. Viņu pagaidām nav izdevies sazvanīt.

Centrālās vēlēšanu komisijas "Kārtība, kādā nosakāms deputāta kandidāts bijušā deputāta vietā” nosaka: “Ja republikas pilsētas vai novada vēlēšanu komisija (..) saņem rakstveida informāciju par kāda deputāta pilnvaru izbeigšanos pirms termiņa (..) vai par kāda deputāta pilnvaru nolikšanu uz laiku (..), ne vēlāk kā trīs darba dienu laikā tā sasauc komisijas sēdi un pieņem lēmumu par deputāta kandidātu, kurš uzaicināms stāties bijušā deputāta vietā."

Ar Rucavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Arvilu Rogu ceturtdien laikrakstam neizdevās sazināties.

Kā ziņots, D. Role ievēlēta Saeimā, un Rucavas novada pašvaldībai jālemj gan par izmaiņām deputātu sastāvā, gan par to, kas notiks ar vakanto Rucavas pamatskolas direktora amatu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

vietējais

žēl gan, Daiga būtu laba deputāte un ar savu enerģiskumu varētu tiešām daudz izdarīt novada labā. Paldies Daigai par labo darbu ko viņa dara novada bērnu un jauniešu labā!

pirms 9 gadiem, 2011.08.07 13:22

Nu

Būtu muļķīgi visus šos vēlēt atkal pēc diviem gadiem, jāpatur prātā

pirms 9 gadiem, 2011.08.05 21:11

kapraalis

Kapeec netiek zinjots par to, ka kopsh shii sasaukuma jau vairaaki ir atteikushies, nolikushi mandaatus utt??? Jo domaajoshiem cilveekiem vnk noriebies viss tas, kas tur daraas, kaa AUGSTO partiju pakalpinji chakaree novadu!? :@

pirms 9 gadiem, 2011.08.05 13:09

Rucavas novadā