FOTO: Rucavas bērnudārzs "Zvaniņš" gatavojas 25. jubilejai

Rucavas pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Zvaniņš” šā gada oktobrī atzīmēs atjaunotā bērnudārza 25. gadadienu.
Izglītības iestādes vadītāja Līga Jaunzeme atzīst, ka tas ir Rucavas novada domes priekšsēdētāja Jāņa Veita un ilggadējās PII darbinieces Elgas Ozolas nopelns. Tieši viņi savulaik bijuši galvenie iniciatori bērnudārza darbības atsākšanas idejai. “Tolaik ar divdesmit septiņiem bērniem sākās šis dārziņš,” “Zvaniņa” vēsturi ieskicē vadītāja. Ieplānots, ka svinībās lielākais uzsvars tiks likts uz audzēkņiem – lai viņi šajā dienā justos īpaši, priecīgi un pacilāti. Jo tieši bērni ir tie, kuru dēļ izglītības iestāde pastāv.

L. Jaunzeme spriež, ka pirms 25 gadiem bērnudārza atjaunošanas idejas realizētāji bijuši entuziasma pilni – lai gan izglītības iestādes durvis no jauna tika vērtas mazāk nekā trīsdesmit audzēkņiem, bija cerīgs skats nākotnē, ka Rucavā ir nepieciešams pašiem savs bērnudārzs. 18. oktobrī, kad svinēs šo īpašo notikumu, to atzīmēt tiks aicināti sadarbības partneri – tie cilvēki, kuri ikdienā atrodas vienā ēkā ar PII.

Daļa Rucavas bērnudārza audzēkņu ir Liepājā deklarēti bērni. To vadītāja skaidro ar zemajām izmaksām – vecākiem mēnesī jāšķiras vien no 15 eiro.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 26. septembra numurā!

Rucavas novadā