FOTO: "Dzintarvējos" atklāj izstādi "Piejūras ainas" 4

Rucavas novada Papes Tūrisma informācijas centrā "Dzintarvēji" notika Liepājas mākslinieku biedrības "Mākslas kolēģi" gleznu izstādes "Piejūras ainas" atklāšana.

Izstāde būs apskatāma līdz 15. septembrim, vēstīts Rucavas novada mājaslapā.

Liepājas mākslinieku biedrība „Mākslas kolēģi” nodibināta 2013.gadā. Mākslas un kultūras dzīvē Liepājā tā ieņem aktīvu lomu, rīkojot grupas izstādes, kopizstādes un radošus plenērus  ar citiem māksliniekiem no Liepājas, Latvijas un ārzemēm.

Biedrībā  aktīvi darbojas 17 biedri, kuri ir profesionāli mākslinieki.

Gleznu izstādē „Piejūras ainas” piedalās 13 autori ar 48 darbiem: Ilze Eniņa, Ilze Akselrode, Ilze Karlsone, Renārs Šliseris, Irina Tīre, Andris Milleris, Laine Kinstlere, Jānis Judins, Dainis Bērziņš, Pauls Spridzāns, Ilze Pāvelsone, P.Taukulis un neatkarīgā māksliniece Andra Pelna.

Izstādē redzami mākslinieku radošie darbi pēdējo piecu gadu periodā. Pārsvarā gleznota jūra un kāpas dažādās izteiksmes formās, piejūras daba, lauku ainavas, ziedi.

Gleznas iespējams arī iegādāties, sazinoties ar māksliniekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Gabija

Fišerija no seniem laikiem šo ēku tā sauc.Baigais tūristu info punts vairāk ir ciet nekā atverts. Gleznas atvestas pārdot turīgiem leišiem vai Liepājā par dārgu kur izkabināt tad ved uz nomali.

pirms 12 mēnešiem, 2020.06.29 18:49

Savam priekam !!!

Ko nīdi !!! Varētu domāt, ka tev tas baigi interesē un ka tev nepaliek pāri, ko pirkt !! Vienkārši vajag kasīties un ka tikai pateikt kaut ko sliktu un bet pašgudru !!! No tā jau nekas labāks nekļūs !!!

pirms 12 mēnešiem, 2020.07.02 06:58

Gabītei!

Lauku celu malās šad tad mēdz sēdēt tādi ne visai gudri suņuki, kas kādu gabalu skrien braucējiem līdzi un rej, paši nezinādami par ko un uz ko! Tie mazie lielceļa vaukšķi, kas tagad netā sēž un rej- rīt jau ries par nākamo rakstu un kādu citu!

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.03 21:16

Pidrjukas

Papes smirdonis sen jau visiem ir apnicis !

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.07 21:09

Rucavas novadā