Edgars Trankalis jau trešo dienu ar velosipēdu ir ceļā no Rucavas līdz Romai

Rucavnieks Edgars Trankalis uzsācis lielu izaicinājumu. Viņš ar velosipēdu sācis 3333 kilometrus garu braucienu no Rucavas līdz Romai, šobrīd tiekot jau līdz Polijai.

"Jā, es vēlos viens pats ar riteni aizbraukt no Rucavas līdz Romai. Tas būs aptuveni 3333 km garš un aptuveni 40 dienu ilgs piedzīvojums. Vismaz tā es plānoju," sociālajā tīklā "Facebook" raksta E. Trankalis.

Viņš prognozē, ka lielākie piedzīvojumi sagaidīs, šķērsojot vairākas kalnu pārejas Alpos. "Tas būs fiziski un psiholoģiski liels pārbaudījums. Es būšu uzmanīgs. Pēc pagājušā gada pieredzes man ir bijušas lielas pārdomas. Šoreiz esmu sešus mēnešus gatavojies. Visi tie trakie ziemas braucieni bija treniņš šim. Gatavojos netikai fiziski, bet arī stiprināju prātu," vēsta E. Trankalis.

"Kāpēc es to daru? Kāpēc viens? Kāds ir mans ekipējums? Kas pie velna ir Rucava un kāpēc tieši uz Romu? Abildes uz šiem un vēl daudziem jautājumiem es sniegšu laika gaitā," sola rucavnieks.

Šobrīd E. Trankalis grib pateikt lielu paldies -  pirmkārt, savai ģimenei. Otrkārt, saviem cilvēkiem Rīgā, kas attālināti rūpējas par viņa drošību, lai nepieciešamības gadījumā palīdzētu. "Vēlos pateikt lielu paldies arī RV PHYSIO fizioterapijas centram par 6 mēnešu manas fiziskās formas gatavošanu, jo īpaši dziļo muskuļu stiprināšanu. Liels paldies 4Cyclists par profesionālu velo apģērbu - vieglu, ērtu un ātri žūstošu. Paldies Tomam Alsbergam par padomiem velosipēda aprīkošanai un svarīgiem sīkumiem brauciena laikā.
Paldies Garmin Latvija  - pulkstenis rūpējas par manu maršrutu un veselības rādītājiem.  Paldies arī tiem, kas ir ar mani un kaut kādā veidā man palīdzēja un sniedza ieteikumus. Paldies tiem, kas uzraksta. Katrs labais vārds un novēlējums ir kā maza enerģijas deva. Un tieši tāpēc, es priecāšos, ja ar šo ziņu padalīsies. Jauni cilvēki - jauna enerģija. Kādi piedzīvojumi mani sagaidīs turpmāk vari sekot manā Instagram -
www.instagram.com/edgars.trankalis," raksta E. Trankalis.

"Izbraucot, mans svars 100 kg un maza riepa. Velo svars - 40 kg. Šodien jau ir trešā diena. Kopā esmu nobraucis 323 km. Atrodos Polijā. Jūtos labi. Pa fragmentiņiem cenšos arī šo to iemūžināt video veidā, lai beigās, iespējams, uztaisītu skaistu filmu. Bet tagad - novēlēšu visiem foršu vakaru. Un sapņojiet, draugi! Daudz sapņojiet. Un dariet visu, lai sapņi piepildās!" piebilst E. Trankalis.

Pievieno komentāru

Rucavā