Dunikas pagasts savas simtgades jubilejas gadā labiekārtos atpūtas vietu 5

Šogad aprit 100 gadu, kopš dibināts Dunikas pagasts, kas nu jau desmit gadus ir Rucavas novada sastāvā. Dzimšanas dienas zīmē iecerēts sakārtot pagasta attīstībai svarīgas jomas, kuras ieteikuši paši iedzīvotāji.

“Kad tikko sāku strādāt, notika iedzīvotāju sapulce. Pēc tās izvirzīju divus galvenos virzienus, pie kā ir jāstrādā. Pirmais – atkritumu apsaimniekošana Ječos. Otrais – daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanas jautājums,” uzskaita pārvaldniece Agija Kaunese, kura darbu pārvaldē sāka pērn novembrī. 

A. Kaunese pēc iedzīvotāju ieteikumiem šāgada plānos un budžetā iekļāvusi ūdens un kanalizācijas, kā arī apgaismojuma izveides tehniskā projekta izstrādi.

Pirms Latvijas simtgades ar teritorijas apsaimniekotājas Ingas Kalniņas ideju un darbu pagasta pārvaldes priekšpuse atdzīvināta ar viršu krūmu stādījumiem. Dunikas pagasta centrā Sikšņos šogad paredzēts atdzimt Brūnu birzij, kas ir iecienīta vietējo atpūtas un āra kultūras pasākumu norises vieta un patīk arī iebraucējiem.

Plašāk par aktivitātēm Dunikā lasiet "Kursas Laika" 14. februāra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 5

kaimins

Forša gan tā dāmīte vajadzēs paprovēt.

pirms 2 gadiem, 2019.02.17 14:49

Bruns

Prieks, ka tiks sakartota Siksnu perle Brunu birzs!!Kadas forsas balles tur bija okupacijas gados! Un sirsnigie Siksnu laudis!!!Veiksmi jaunajai vaditajai un ieraudzit vel daudz tadas vietas kur lien ara nesakartotiba!Veidojiet alejas , mezmalas aug daudz siku mazu berzu, ozolu , un ir vietas kur aug liepas , rociet mazus stadus un talkas diena stadiet! Tas nemaksas naudu un cilveki ies talka!!!veiksmi visiem!!!

pirms 2 gadiem, 2019.02.17 22:08

aktīvais

Kaimins arī iespējams foršs! Varbūt noskuj savus pautus (ja tādi ir) un iegādājies lubrikantu, aizbraukšu ar pletni paprovēt!

pirms 2 gadiem, 2019.02.18 22:35

Rucavas novadā