Baznīcu nakts pasākums notiks arī Rucavā

Baznīcu nakts visā Latvijā norit jau sesto reizi un ir kultūras notikums, kas kristīgo draudžu baznīcās notiek vasaras sākumā. Šogad tas norit 7. jūnijā un pasākuma tēma ir Draudzība. Draudzība nozīmē ar otru dalīties tajā, kas pašam ir vērtīgs. Šī ir diena, kad baznīcā ienākt citādi un iepazīt kultūras un garīgās vērtības.

Šogad Rucavā Baznīcu nakts pasākums norit sadarbojoties ev.-lut. draudzei un baptistu draudzei, saņemot Rucavas novada domes finansiālu atbalstu.

Pasākuma programmā:
No plkst. 18.00 Rucavas Evaņģēliski luteriskā baznīca gaidīs tos, kas vēlas uzkāpt baznīcas tornī, iepazīties ar baznīcas vēsturi un piedalīties svečturu darbnīcā. Svečturi kalpos draudzības gaismas ceļa izveidei starp abām Rucavas baznīcām.

Ap plkst. 18.40 ar svētbrīdi mācītāju Ainara Jaunskalžes un Jāņa Bērze - Bērziņa vadībā, ēģelnieces Līgas Dejus uzstāšanos un Karīnas Tatarinovas koncertu baznīca svinēs kopā būšanas prieku!

Ap plkst 21.00 Pasākuma apmeklētāji aicināti pavadīt laiku ģimeniskā atmosfērā pie Baptistu baznīcas. Bērniem tiek plānota vakara ziepju burbuļu atrakcija un tiks sagādāts kopīgs mielasts visiem ciemiņiem.

Vakara noslēgums plkst. 22.30 Radošajā darbnīcā "Ligate" ar filmu no latviešu kino klasikas "Sprīdītis", atgādinot to ka nekur nav tik labi kā mājās.

Visi pasākumi BEZ MAKSAS

Pievieno komentāru

Rucavas novadā