Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Attīstības nodaļu Rucavā vadīs Raimonda Ābelīte 5

Par Rucavas novada attīstības nodaļas vadītāju no 1. oktobra apstiprināta Raimonda Ābelīte, kura kopš 1. jūnija strādāja par projektu vadītāju, bet mēnesi pavadīja nodaļas vadītājas pienākumu izpildītājas amatā. Štata vieta atbrīvojās, jo iepriekšējais vadītājs Edgars Bertrams kļuva par Rucavas novada domes izpilddirektoru.

''Šim amatam pieteicos, jo redzēju karjeras izaugsmes iespēju, un tas bija arī kā loģisks turpinājums manam iesāktajam darbam Rucavas novada domē,'' laikrakstam atklāja R. Ābelīte. Viņa cer, ka nodaļai pievienosies arī kolēģis – projektu koordinators, uz kuru izsludināta vakance. ''Kā savu galveno uzdevumu Attīstības nodaļas vadītājas amatā šobrīd izvirzu plānoto projektu realizāciju. Ir iesākts darbs, kas ir jāturpina, paralēli saredzot papildu iespējas, kā piesaistīt finansējumu un dot iespēju novadam attīstīties,'' viņa uzsver. Pašreiz realizācijā ir četri ''Leader'' projekti, no kuriem viens ir tik tikko noslēdzies – Rucavas bērnudārza rotaļu laukuma uzlabošana un sētas uzlikšana. Šovasar ir sākusies arī Eiropas Sociālā fonda projekta ''Veselīgs Rucavas novads'' realizācija, kas norisināsies līdz 2019. gada beigām. ''Pateicoties valsts budžeta mērķdotācijai, tiek veikta arī Papes ostas attīstības koncepcijas izstrāde. Paralēli gaidām apstiprinājumu arī ''LAT-LIT'' pārrobežu projektiem un Latvijas Vides attīstības fonda projektam, kas iesniegts partnerībā ar vēl divām pašvaldībām,'' pastāstīja R. Ābelīte.

Materiāls ir sagatavots ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Rucava

Kapēc tik ļauni?

pirms 2 gadiem, 2017.10.23 11:34

muļķibas

Raimonda ir forša, ļoti pozitīva, mēs priecājamies dižā Nīca!!!

pirms 2 gadiem, 2017.10.23 21:19

Lai izdodas!

Raimonda ir forša,gudra,zinoša kolēģe.

pirms 2 gadiem, 2017.10.21 11:56

Rucavnieks

lai Dievs nogrābstas, kaza par dārznieci

pirms 2 gadiem, 2017.11.08 08:34

Rucavas novadā