Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apstiprina Rucavas novada karoga skici 7

Šodien Rucavas novada domes sēdē deputāti apstiprināja Rucavas novada karoga skici, portāls uzzināja pašvaldībā.

Rucavniekiem visvairāk no visiem trim piedāvātajiem variantiem patika skice, kurā lielākā daļa karoga laukuma augšpuses ir zilā krāsā, apakšpuse - dzeltena, bet novada ģerbonis no sākotnējā skices izskata "pārcelts" no kreisās puses uz labo.

"Tāds bija ieteikums no Heraldikas komisijas, ka ģerbonim jābūt labajā pusē," paskaidroja pašvaldības sekretāre Santa Zuļģe.

Autors visām trim piedāvātajām skicēm ir tūrisma uzņēmējs un Rucavas novada iedzīvotājs Māris Muitenieks."Viņš arī pēc dotajiem ieteikumiem izvēlēto skici pārveidoja," piebilst sekretāre.

Vēl novada pašvaldībai būs jāizstrādā saistošie noteikumi, kas noteiks karoga lietošanas un izmantošanas nosacījumus, tādēļ karoga darināšana vēl nenotiks.

Rucavas novada dome martā izsludināja konkursu par Rucavas novada karoga skices izstrādi ar mērķi izveidot Rucavas novada karogu kā unikālu Rucavas novada atpazīstamības zīmi, kas simbolizētu teritorijas dabu, kultūrvēsturiskās vērtības un tradīcijas.

Par tīkamāko variantu varēja nobalstot ikviens rucavnieks un interesents gan klātienē pašvaldībā, gan elektroniski.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

ex novadnieks

Mammīt mīļo... tiešām!? Ukraina turies! Cilvēkiem izdoma strādā Rucavā! NĒ!!!! :@ :@ :@

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.24 20:30

ex novadnieks

p.s. Ja šis bija labākais, kādi bija pārējie?! :D Nez vai pašiem cilvēkiem patīk!?

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.24 20:31

Copy paste

Dator laikmetā nevien to var dabūt gatavu. Amerikas karogam uzmet rucavas ğērboni un gatavs. Ukrainai paveicies būs savs stūrītis pie jūras

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.25 07:23

skice

raksta autors ielicis nepareizo skici- vajadzēja būt labaja pusē ģerbonim! Izskatās labi! Visi radošie komentētāji varēja droši piedalīties ar savu sniegumu- bet kārtējo reizi nekā! Būs skaisti!

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.26 23:46

ex novadnieks

Jā, labā puse visu maina! NĒ!!!
Derētu aptauja-cik novada iedzīvotāji bija informēti par šo parodiju!? :D :D :D
Skaisti... :D Jebaķ! :D Rucavai allaž bijusi, maigi sakot, īpatnēja izpratne par lietām kā tādām :D :D :D

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.27 00:53

karogs

iEDOMĀJATIES! CIK jābūt lielām problēmām ar dzīvi, lai ceptos par karogu! kur tad ir tie jūsu ZELTA VARIANTI???? Kritizē tik!
Man patīķ! Ļoti labi! Turpiniet strādāt!

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.27 08:42

Rucavas novadā