Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemassvētku svinēšana Priekules novadā

Virgā
20.decembrī pulksten 11 - Ziemassvētku pasākums Virgas pagasta pirmsskolas bērniem Virgas tradīciju namā.

Gramzdā
19.decembrī pulksten 13 - Ziemassvētku pēcpusdiena senioriem tautas namā, līdzi groziņš un loterija.
22. decembrī pulksten 13 tautas namā Priekules sieviešu kora koncerts.
22.decembrī pulksten 15 - Ziemassvētku dievkalpojums Aizvīķu baptistu draudzē.

Bunkā
24. decembrī pulksten 20 - Svētbrīdis Bunkas baznīcas drupās.

Kalētos
19. decembrī pulksten 16 - Svētku egle Kalētu pamatskolēniem  Kalētu Tautas namā.
22. decembrī pulksten 13 tautas namā Ziemassvētku pasākums pagasta senioriem.
25.decembrī pulksten 21 - Svētku balle „Priecīgus Ziemassvētkus” Kalētu Tautas namā.

Priekulē
Sestdien, 21. decembrī, pulksten 17 kultūras namā deju studijas „Ķiņķēziņi” koncertuzvedums „Piparkūkas piedzīvojumi Ziemassvētkos”.

Mīļi aicināts ikviens, kurš vēlas iegrimt pasakas burvībā un uz īsu brīdi aizmirst ikdienas rūpes. Deju studijas "Ķiņķēziņi" rūķi un peles ir sagādājuši kādu pārsteigumu: no malu maliņām, no peļu aliņām kultūras namā saspriņģos mazi un lieli dejotāji, kuri uzburs pasaku "Piparkūkas piedzīvojumi Ziemassvētkos". Pasakā dziesmas iedziedās tuvi un tāli draugi.

24. decembrī pulksten 17 - Ziemsvētku Vakara dievkalpojums Priekules baptistu baznīcā. Dzied draudzes koris. 25. decembrī pulksten 16 - Ziemsvētku dievkalpojums ar programmu bērniem.

24. decembrī pulksten 18 Kristus dzimšanas svētvakars Priekules luterāņu baznīcā. 25.decembrī  Pirmie ziemassvētki pulksten 10.

Pulksten 13 - Priekules ev. lut. baznīcā kalpos mācītājs no Lietuvas. Plānots, ka arī turpmāk vismaz divas reizes mēnesī lietuviešu mācītājs noturēs dievkalpojumus lietuviešu valodā . 26. decembrī Otrie ziemassvētki, svētā Stefana diena, dievkalpojums pulksten 10.


Pievieno komentāru

Priekules novadā