Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemes īpašnieka lēmums "satricina" cita uzņēmēja darbu 2

Priekules novada dome pēdējā sēdē nolēma lauzt nomas līgumu ar Aivaru Zīvertu par telpām Priekulē, Aizputes ielā 16. Jo kafejnīca darbu tā arī nav atsākusi.

Jau iepriekš rakstīts, ka dome telpas iznomājusi ar nosacījumu, ka tur būs kafejnīca. Tā darbību pārtrauca ar šo gadu, jo Pārtikas un veterinārais dienests pieprasīja tualetē nodrošināt silto ūdeni, bet pēc lielā sala kafejnīca palika vispār bez tualetes. A. Zīvertam ēkā atrodas arī ziedu un dārzkopības preču veikaliņš.

"Vienreiz dome jau pagarināja termiņu, kad kafejnīcai jāsāk darbs – es taču nevaru ierakt kanalizāciju, kamēr zeme vēl sasalusi. Bija variants, ka dome no īres maksas atlaidīs izdevumus par kanalizācijas ierīkošanu. Tagad izrādījās, ka zemes īpašnieks nemaz nedod atļauju rakšanas darbiem. Ko es tur varu darīt? Kurš nāks un ieguldīs svešā ēkā un vēl svešākā zemē?" A. Zīverts ir neizpratnē.

Priekules domes priekšsēdētāja Vija Jablonska spriež, ka ēka Aizputes ielā 16 tiks nodota izsolei. Zemes īpašniekam ir pirmpirkuma tiesības, ja vien noteiktā cena viņu apmierina. "Tas ir ļoti neērts īpašums, ja zeme pieder citam. Šis ir uzskatāms piemērs," atzīst domes priekšsēdētāja.

Zemes īpašnieks Andrejs Riško jau iepriekš izteicās, ka pašvaldības piederošajai ēkai viņa skatījumā ir tikai būvgružu vērtība – par tādu viņš varētu to arī atpirkt un nojaukt, lai būvētu plašu tirdzniecības centru arī ar telpām kafejnīcai. Tur varētu būt vieta arī ziedu veikaliņam.

"Saprotu, ka viņam mana kanalizācija galīgi nepas, muļķīgi jau būtu tagad rakt, ieguldīt naudu un pēc pāris gadiem ārdīt ārā," piekrīt A. Zīverts. Tomēr atrast piemērotas telpas veikalam centrā esot problemātiski.

Pašvaldības rīcībā esot nekustamo īpašumu saraksts, kuru varētu piedāvāt uzņēmējdarbībai, bet "tas ir ļoti īss", turklāt tie neatrodas centrā.

Interesējoties, kas notiek slimnīcai piederošajā namiņā aiz autobusa pieturas Aizputes ielā, kur kādreiz bija pārtikas veikals, "Kursas laiks" noskaidroja, ka rudenī kāds no novada zemniekiem tur atklās lauksaimniecības produkcijas veikalu. Drīz tur sākšoties remontdarbi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nu ne jau pirmais veikals( lasi-darba vieta), kurš "aiziet" telpu trūkuma dēļ...

pirms 7 gadiem, 2012.05.31 16:50

Puķe

Istenībā traki, jo šis ziedu veikals vismaz regulāri strādā, atšķirībā no "Ziedu namiņa".Ej kad gribi, gandrīz nekad nav atvērts, ej nu izzīlē, kad kundze ieradīsies. Kam tad tas darba laiks uzlikts....

pirms 7 gadiem, 2012.05.29 18:36

Priekules novadā