Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Virgas pagasts aicina darbā kultūras pasākumu organizatoru

Līdz 30. septembrim pulksten 16 Priekules novada domē var iesniegt dokumentus, lai pieteiktos uz kultūras pasākumu organizatora amatu Virgas pagastā. Amats atbrīvosies oktobrī, jo pašreizējā kultūras dzīves kūrētāja Liene Ķude maina dzīves vietu. "Uz ārzemēm gan ne, būšu tepat Latvijā, bet ne vairs Virgā," viņa atklāj.

Darba pienākumi pēc apraksta solās būt plaši: ne tikai organizēt, plānot (scenārijs, finanšu tāme) un vadīt dažādus kultūras un atpūtas pasākumus pagastā, bet arī koordinēt jau esošo pulciņu pasākumus, izgatavot afišas un ielūgumus, prast noformēt telpas atbilstoši pasākuma  tēmai. Tāpat būs jāgādā, lai pagasta kultūras dzīve būtu atspoguļota preses izdevumos un pašvaldības mājaslapā internetā.

Virgas pagasts arī pēc iekļaušanās Priekules novadā turpina pēc pārvaldes iniciatīvas izdot arī "Virgas Vēstis".

Nepieciešama vismaz vidējā izglītība, prasmes darbā ar datoru, ļoti labas komunikācijas spējas, apzinīgums un augsta atbildības sajūta.

Darbinieks tiek meklēts uz pusslodzi, tātad arī pusi no amatalgas 280 latiem.

Pievieno komentāru

Priekules novadā