Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Virgas pagasta represēto atmiņas izdod grāmatā

Virgas pagastā realizēta sena iecere – izdota grāmata "Tām sāpēm neizsāpēt, tām asarām nenožūt”, kurā apkopoti pagasta ļaužu likteņstāsti pēc 1941. un 1949. gada deportācijām. 

Šī grāmata tapusi, realizējot Virgas pagasta senlietu krātuves kādreizējās vadītājas Anitas Klimas sapni par represēto ļaužu atmiņu stāstu saglabāšanu un apkopošanu grāmatā.
 
Darbs pie grāmatas iesākās pirms vairāk nekā 15 gadiem, kad Virgas pamatskolas novadpētniecības pulciņa dalībnieki kopā ar skolotāju A. Klimu sāka pierakstīt represēto atmiņu stāstus.

Grāmatu no idejas līdz taustāmam rezultātam noveda Virgas pagasta pārvaldes vadītāja Daiga Egle, Virgas pagasta kultūras darbiniece Elīna Pļaviņa un Virgas pamatskolas skolēni skolotāju Aijas Vainovskas un Vinetas Kliečes vadībā.

Virgas pagasta pārvaldē grāmatu ir iespējams arī iegādāties.


Pievieno komentāru

Priekules novadā