Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Virgas pagasta atpūtas vietā nozog masīvkoka nojumi

Virgas pagastā notikusi bezkaunīga zagšana publiskā atpūtas vietā “Ineses” pie Lukužu tilta – masīvkoka nojume norauta no betonējuma un aizvesta nezināmā virzienā, informē projekta “Riverways” un Virgas pagasta pārvaldes vadītāja Daiga Egle.

Noziedznieku meklēšanā iesaistījusies policija, taču tiek lūgta arī iedzīvotāju palīdzību. Varbūt kāds pamanījis attēlā redzamo nojumi citā vietā? Par to aicināti ziņot Virgas pagasta pārvaldes vadītājai D.Eglei pa tālruni 29472063.

Projekts “Riverways” no 2013. līdz 2015. gadam veica Priekules novadā esošo Bārtas un Vārtājas upju posmu pielāgošanu laivošanai un laivošanas atpūtas vietu  labiekārtošanu. Projekta uzraudzību veic “EST – LAT programma” vēl septiņus gadus pēc tā beigām.

"Diemžēl, jau divus gadus cīnāmies ar vandāļiem, kas mēģina salauzt, apgāzt un nozagt labiekārtojuma elementus.
26. jūnijā kāds makšķernieks anonīmi zvanīja un pavēstīja, ka atpūtas vietā “Ineses” pie Lukužu tilta, blakus autoceļam V1218, vairs neatrodas vai ir nozagta piknika nojume ar galdu un soliem. Minētā masīvkoka mēbele bija uz metāla kājām iebetonēta zemē. Nu palikušas tikai kājas – nojume norauta no betonējuma un aizvesta nezināmā virzienā. Esam vērsušies policijā, taču ceram arī uz iedzīvotāju vērīgumu," stāsta D. Egle.

Pievieno komentāru

Priekules novadā