Virga Virgā rīkos savu pirmo festivālu 4

Latvijas leģendārais rokmūziķis Ainars Virga šovasar, 13. jūnijā, visus gaidīs Virgā uz savu pirmo festivālu "Virga Fest", raksta "Kursas Laiks".

"Man viens draugs, kurš dzimis Virgā, ieminējās: kā būtu, ja tu tur savā vārda dienā sarīkotu ko līdzīgu kā Imantdienas? Man uzreiz viss bija skaidrs – tas jādara!" stāsta A. Virga. Viņš norāda, ka festivāla programma jau ir nokomplektēta un ir padomāts par dažādām paaudzēm.

Festivāls sāksies pulksten 12. Tajā piedalīsies bērnu ansambļi “Pērlītes” un “Gaismiņas”, “Zvanu orķestris” (Rīga) un “Nīcas vīri” Jēkaba Ozoliņa vadībā. Uzstāsies arī dziesminiece Austra Pumpure un jauniešu ansambļi, kā arī jaunie ģitāristi.

Festivālā piedalīsies arī Andris Kivičs, grupas “Ryga”, “Linga”, “Credo”, “Colt”, “The Hobos”, “Pērkons”. Uz skatuves kāps arī pats A. Virga kopā ar savu apvienību “Virga Hard Orchestra”.

Festivāla apmeklētāji varēs braukt ar laivām, vizināties ar zirdziņiem. Būs bērnu laukumi un telšu pilsētiņa. “Vārīsies zupas katls, un būs uz vietas svaigi kūpinātas zivis. Tas būs atpūtas pasākums ikvienam,” savu ieceri klāsta A. Virga. Viņš norāda, ka festivāla mājvieta būs Vārtājas senlejā netālu no šosejas.

Uz festivālu no ceturtdienas pieejamas biļetes par desmit eiro. Tās var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

jo ma jo

nu nez festivals par tadu biletes cenu, kas to varees pacelt:/

pirms 5 gadiem, 2015.05.20 15:22

Dace

Vai tad var kaut ko uzorganizēt bez naudas?Ļoti saprātīga cena.

pirms 5 gadiem, 2015.05.20 16:20

Tamāra

Ja viss labi izdosies,tad tiešām vajag turpināt šo kā tradīciju.Ainār,fanoju par tevi kopš pionieru nometnes laikiem un ticu tev.

pirms 5 gadiem, 2015.06.07 17:40

Priekules novadā