Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Virdzeniece uzvar konkursā un brauks uz Briseli

Ariandra Ķude no Priekules novada Virgas pamatskolas ir viena no četriem literārās jaunrades konkursa uzvarētājiem pamatskolu grupā un balvā saņem apmaksātu braucienu uz Briseli, kureiroparlamentā viesosies pēc deputāta Krišjāņa Kariņa uzaicinājuma.

Oskara Kalpaka 131. jubilejai veltītais literārās jaunrades konkurss, kura moto šogad ir E.Virzas dzejas rindas "...uz mājām nu pulkvedis nāk..." šogad notiek jau piekto reizi.

Jaunrades konkursa labāko darbu autorus sveica Latvijas Kara muzejā pagājušās nedēļas nogalē. Svinīgajā pasākumā piedalījās arī Dana Vinklere no Virgas pamatskolas, pastāsta skolotāja Inese Upīte. Dana gan diplomu, gan balvas par veiksmīgu piedalīšanos.

Konkursu atbalsta Eiropas Parlamenta lielākās politiskās grupas ETP deputāti Inese Vaidere un Krišjānis Kariņš.

Šogad vidusskolas grupā galvenās balvas – apmaksātu braucienu uz Eiropas Parlamentu Briselē – ieguva pieci vidusskolēni: Aknīstes vidusskolas 12. klases skolnieks Aivis Girgždis un 11. klases skolnieks Haralds Punculis, Žanete Kiseļeva no Saldus novada Druvas vidusskolas, Rolands Rasnačs no Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Laura Zālīte no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas. Vidusskolēni šogad viesosies pie EP deputātes Ineses Vaideres.

Savukārt pamatskolas grupā galveno balvu - braucienu uz Eiropas Parlamentu Briselē pēc Krišjāņa Kariņa uzaicinājuma – ieguvuši Edžus Bumbieris no Valdemārpils vidusskolas, Ariandra Ķude  no Priekules novada Virgas pamatskolas, Elza Sējēja no Bauskas pilsētas pamatskolas un Paula Stašaite no Alsungas vidusskolas.

Pievieno komentāru

Priekules novadā