Var pieteikt labākos projektu realizētājus novados 3

Līdz gada beigām vēl var pieteikt balvām pretendentus – projektu realizētājus novados. Tās pasniegs 11. janvārī Bunkas kultūras namā.

11. janvārī pulksten 13 Bunkā notiks konference "LEADER iniciatīva – dzīves kvalitātes uzlabošana cilvēkiem laukos". Konferences dalībnieki atskatīsies uz Vietējās attīstības stratēģijas īstenošanu 2012. gadā, diskutēs un uzklausīs projektu īstenotāju veiksmes stāstus, informē partnerības koordinatore Inita Ate. Pieredzē dalīsies viesi no vairākām Kurzemes biedrībām.

Jau trešo gadu tiks sveiktas pašvaldības, biedrības, nodibinājumi, uzņēmēji un aktīvie iedzīvotāji, kuri ar savu darbu ir veicinājuši lauku iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Pretendentus vēl var izvirzīti astoņās nominācijās: "Pašvaldība lauku attīstībai", "Veiksmīgs uzņēmums laukos", "Aktīvākā biedrība vai nodibinājums", "Labākā iniciatīva tūrisma attīstībai", "Gada projekts zivsaimniecībai nozīmīgās teritorijas attīstībai", "Veiksmīgs uzņēmums zivsaimniecībā", "Gada projekts dzīves vides uzlabošanai laukos" un "Jauniešu iniciatīva".

Novadu domes ir aicinātas savu dalību konferencē pieteikt līdz 24. decembrim, nodrošinot pārstāvniecību no visiem novada pagastiem un pilsētām. Piedalīties aicinātas arī biedrības, nodibinājumi un uzņēmēji. Pieteikumus sūtīt uz e-pastu: inita.ate@lrpartneriba.lv.

Pasākumā plānots īpašu uzmanību veltīt novados ražotajai vietējai pārtikas mājražotāju un uzņēmēju produkcijai. Tāpēc uz konferenci der ierasties ar groziņu ar degustācijai sagatavotiem vietējiem produktiem no saviem novadiem.

Pieteikuma veidlapas šeit.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

to Foto N1

Foto no projekta Aizpuitē. Iesaku apmeklēt, ir izveidots Aizputes mājražojumu degustācijas zāle. Ļoti jauka, sakārtota vieta.

pirms 8 gadiem, 2012.12.20 22:17

Foto N1.

kārtējais ''rauts'',vienā no točkām !!

pirms 8 gadiem, 2012.12.20 18:19

Inita

Pieteikuma veidlapas nomināciju pieteikšanai atrodamas www.lrpartneriba.lv

pirms 8 gadiem, 2012.12.19 14:55

Priekulē