Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts svētkos sveiks labākos un kārtīgākos Priekules novadā; svinēs ar koncertu un salūtu 8

18. novembrī pulksten 15 Priekules kultūras namā sāksies valsts 95. dzimšanas dienai veltīts svētku pasākums, kura laikā pasniegs pašvaldības apbalvojumus un tiks godināti konkursa “Par sakoptu Priekules novadu” laureāti.

Ar Goda rakstu, ko papildina 50 latu naudas balva, tiks sveikti: Virgas senlietu krātuves darbiniece Anita Klima, Krotes bibliotēkas vadītāja un senlietu krātuves darbiniece Lita Vēkause, bijusī Tadaiķu bibliotēkas vadītāja Gundega Akerblūma, uzņēmējs Jānis Šteins, pensionētais sporta skolotājs Imants Apogs, bijušais lauksaimniecības speciālists Jānis Lauva un izpilddirektors Andris Razma kā bijušais sportists un treneris – par sporta popularizēšanu novadā.

Atzinības rakstus un 30 latu balvu saņems bijusī Krotes bibliotēkas vadītāja Ausma Klaka, Bunkas pagasta pastniece Ilona Santa, sporta skolas treneri Kaspars Dzintars, Ģirts Ločmelis un Vaclovs Svaža, Priekules novada tūrisma organizatore Daiga Egle, Krotes Kronvalda Ata pamatskolas direktore Inese Vītoliņa par radošu pieeju finansējuma piesaistē un divi lielākie nodokļu maksātāji novadā 2012. gadā – SIA “Priekules slimnīca” un SIA “Silgme”.

Pateicības piešķirtas Ritai Kuļikovai par novada senioru sabiedrisko aktivitāšu veicināšanu un uzņēmējai Svetlanai Marksai par iniciatīvu un entuziasmu.

Kā konkursa “Par sakoptu Priekules novadu” laureāti apsveikumus, to skaitā Goda plāksni un 50 latu dāvanu karti, saņems “Ozolbunču” saimnieki Ingrīda un Jānis Priedes nominācijā “Lauku viensētas”, Rutas Šekavas ZS “Albrekši” un Linarda un Mārītes Bārtnieku ZS “Indrāni 2” nominācijā “Uzņēmumi, zemnieku saimniecības”. Nominācijā “Individuālā māja ciematā vai pilsētā” labākie ir no Priekules: Dzidras un Daņa Valužu māja Baznīcas ielā 12 un Īdas Strēles māja Liepu ielā 10. No daudzdzīvokļu mājām par labākajām atzīta Graudu iela 1 Priekules pagastā un Vaiņodes iela 1 Priekulē, kas īpaši uzteikta par atbildības sajūtu, kas svarīga, dzīvojot līdzās vēstures piemineklim “Zviedru vārti”.

Svētku koncertā dziedās, dejos, spēlēs pašdarbnieki un profesionāļi, uzstāsies arī nesen dibinātais vidējās paaudzes deju kolektīvs "Duvzare", informē kultūras dzīves organizētājs Gundars Venens. Priekšnesumus sagatavojuši: Mūzikas akadēmijas students altists Miķelis Cukurs, stāstniece Sindija Mieture no Krotes, pirmais Priekules novada "Cālēns 2013" - Elisa Tuskena no Kalētiem.

Uzstāsies arī kapela "Bartuve" no Lietuvas, skodenieki.Koncerta otrajā daļā – Andris Ērglis ar mūziķiem Jāni Strazdu un Māri Kupču.

Pasākumā pirmo reizi tiks demonstrēta dokumentālā filma "Priekule - Latvijai", pēc koncerta – godināto un pašvaldības vadītāju kopīgs foto, bet pēc tam - Lāpu gājiens līdz tornītim pūtēju orķestra vadībā. Pie tornīša, kurā allaž plīvo Latvijas karogs, skanēs uzrunas, apsveikumi un kopīgi dziedātas patriotiskas dziesmas, bet noslēgumā – svētku salūts par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 95. gadskārtai.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Jete

Fotogrāfs ir nepārspējams,neticu ,ka nebija iespējams "sakoptākās lauku viensētas īpašnieku" īpašumā atrast vietu bez vienā pusē sagruvušā jumta un otrā sadzīves atlūzu kaudzi.

pirms 6 gadiem, 2013.11.15 13:39

es

Kārtējo reizi apsveic paši savējos darbiniekus. Katram jādara savs darbs pēc tīrākās sirdsapziņas nepiešķirot sev 50 ls balviņu.

pirms 6 gadiem, 2013.11.18 15:47

tata

Un par ko tad viņš saņem algu?Par slikti padarītu darbu,vai par neko nedarīšanu?

pirms 6 gadiem, 2013.11.21 15:46

osis

Vaiņodes iela 1 Priekulē, kas īpaši uzteikta par atbildības sajūtu, kas svarīga, dzīvojot līdzās vēstures speciālistam “Zviedru vārti”.- Ko tas nozīmē? Dzīvot līdzās speciālistam....

pirms 6 gadiem, 2013.11.18 19:40

njāa

kas to ir rakstījis ??? Iznāk, ka "Zviedru vārtos" dzīvo super vēstures speciālists,vai ?

pirms 6 gadiem, 2013.11.18 22:41

Priekules novadā