Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vaiņodnieki renovēs dāņu uzņēmējam piederošo ēku Priekulē 11

Tiks mainīti logi, atjaunota fasāde, ēku varētu krāsot melnā krāsā, pastāstīja bijušā Priekules universālveikala īpašnieks Bends Storgārds Jensens.

"Kursas Laiks" jau rakstījis, ka pērn rudenī par ēkas īpašniekiem kļuva SIA "Arājs AB", kuras īpašnieks ir B.S. Jensens, un Inese Cibuļska jeb Kombuļu Inese. Žurnālam "Privātā Dzīve" viņa stāstīja, ka bijušā universālveikala telpās plāno gan dzīvot, gan ierīkot mūzikas studiju. Savukārt uzņēmējam un viņas dzīvesdraugam B.S. Jensenam esot nodoms tur atvērt lielveikalu.

Tagad īpašnieks ir viens, B.S. Jensens apliecināja, ka atpircis no I. Cibuļskas viņas daļu jeb 25 procentus. "Vispirms tās būs manas mājas. Jāuzliek arī videokamera ārpusē, lai var redzēt, vai nav bandīti. Es ceru, ka jūlijā visa mana ģimene te varēs dzīvot – no Dānijas atbrauks četras meitas ar savējiem, tas ir ap 20 cilvēku," stāsta uzņēmējs. Viņa plānos ir mainīt logus, veikt iekšdarbus, lielu uzmanību pievēršot siltumizolācijai un ēkas siltināšanai, apkurei. Ēkā varētu atrasties arī garāža, jāskatās, kur nepieciešams mainīt grīdas. Strādniekus viņš esot sarunājis vietējos – no Vaiņodes. Veikals vai kāda kafejnīca – tas esot tālāka laika jautājums.

Nelielo ēku, kur agrāk atradās "Banka Baltija", B.S. Jensens esot izīrējis veloveikala ierīkošanai.

Dānis ēku grib krāsot melnā krāsā, jo tā būšot skaisti. "Privātīpašniekam nav jāsaskaņo ēkas krāsojums, pilsētai nav saistošo noteikumu, kas noteiktu fasādes krāsu," apstiprināja novada domes izpilddirektors Andris Razma, lūgts komentēt dāņa ieceri ēkas fasādi krāsot melnu. Taču viņš spriež, ka iecerētie darbi ir kas vairāk par kosmētisko remontu, bet pat vienkāršotas renovācijas projekts būtu jāsaskaņo ar pašvaldību un būvvaldi, tas pagaidām neesot izdarīts.

B.S. Jensenam pieder arī bijusī pienotava pilsētas centrā Aizputes ielā.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

dee

Vieni vienīgi da..... šeit salasījušies.. :D

pirms 7 gadiem, 2012.07.05 10:22

jā jā

Vispār jau tas dānis ir riktīgs daunis....:)))

pirms 7 gadiem, 2012.07.04 21:56

Aičuks

Dānis jau nav muļķis? Viņš zina kur labus celtniecības meistarus var nolīgt!

pirms 7 gadiem, 2012.07.04 20:47

A varbūt šiem ies jautri, vēl Kombuliene uzdziedās!!!

pirms 7 gadiem, 2012.07.04 17:26

ja

tā būs pašvaldibas būvbrigāde,tad tas dānis dabūs sirdsklauves,redzot darba stilu- cits ļepatāsies, cits sabamšļojies skries kā negudrs.Labāk lai šos algo tas dānis, nekā šķērdē Vaiņodes nodokļu maksātāju naudu,jo pagastā jau savā mājoklī diezin kāds vairs grib laist šos iekšā...Tad jau labāk kaut ko pašu rociņām padarīt ,cik tas iespējams.

pirms 7 gadiem, 2012.07.04 14:13

?

Njā---daudz kur pasaulē būts, bet melnu (domāju krāsotu) kaut kā neesmu pamanījis...Vai tik šitais dānis nav nelabais???

pirms 7 gadiem, 2012.07.04 13:43

kas būvēs

kurmja banda,vai kašķis-vašķis co.,vēl kloķis un mūris.

pirms 7 gadiem, 2012.07.04 13:09

nenolaidīs

vaiņodnieki nepieļaus.Vaiņodes novads jau ir 106.vietā, ari Priekules novadu līdzēs pacelt tik ,,augstu,,.Prozit, nav ko grozīt.Vaiņodnieki dodas ieviest kārtību kaimiņu pagastā...

pirms 7 gadiem, 2012.07.04 12:35

RUDZIS

VIENU ĒKU JAU NOLAIDA LĪDZ KLIŅĶIM TAS DĀNIS,TAGAD PLĀNOS OTRA ĒKA

pirms 7 gadiem, 2012.07.04 10:13

vaiņodnieks

Strādniekus viņš esot sarunājis vietējos-no Vaiņodes???Šorīt pamodos ,it kā mana māja atradās vēl Vaiņodē, varbūt rīt no rīta būs aizpūsta uz Priekule un pagalms laikam būs vietējais ...Pagastu draudzība plaukst un zeļ ar visiem tā vadoņiem...

pirms 7 gadiem, 2012.07.04 09:42

Priekules novadā