Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmēju strīda dēļ Priekules iedzīvotāji var palikt bez siltuma 4

Nepatīkama situācija radusies ar siltumapgādes nodrošinājumu pilsētā, atklāj Priekules novada domes priekšsēdētāja Vija Jablonska. Biogāzes koģenerācijas stacijai pirms kāda laika nomainījušies īpašnieki, un šobrīd notiekot savstarpēja “karošana” – vecie saimnieki pret jaunajiem. 

“Šī stacija deva mums siltumu, tika apkurināta liela daļa pilsētas – daudzdzīvokļu mājas, sporta halle, slimnīca, baznīca,” situāciju skaidro V. Jablonska. Konflikts aizsācies jau vasaras sākumā, un nav zināms, kā situācija attīstīsies. Arī domes priekšsēdētājas vietnieks Ainars Cīrulis norāda: “Esam gaidīšanas režīmā.”

Kā atzīst V. Jablonska, “cīņa vēl nav galā”. Pašvaldība cer, ka arī banka ir ieinteresēta koģenerācijas stacijas darbības turpināšanā, jo iepriekšējā firma bankai ir palikusi parādā.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 19. septembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Ar malku ir lētāk

Savulaik Nīcas daudzīvokļu, skolu, bērnudāzu ar gribēja koğenerāti apkurināt. Krāpjas un šmaucas visur un jaunie grib lielāku čunguri.

pirms 10 mēnešiem, 2019.09.19 12:06

kurzemnieks

Nu gan runā muļķības! Ar malku būs daudz dārgāk! Biopenerģijas stacija deva siltumu par ļoti zemu cenu, protams Priekules nami pielika savu piecenojumu.

pirms 10 mēnešiem, 2019.09.19 15:33

Aigars

Viņi pacēla cenu kad kurinaja ar malku un ja atsaks ar malku vel pacels.

pirms 10 mēnešiem, 2019.09.20 00:25

!!!!!!!!

Cik ilgi tā gaidīsim!!!!! Un ja neko nesagaidīs, tad ar ko kurinās Liepājas ielas katlu māja, jo nav taču neviena pagalīte sagādāta. Apkures sezona taču nav aiz kalniem!

pirms 10 mēnešiem, 2019.09.19 18:57

Priekules novadā